Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándék lenne ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándék lenne ez?

Figyelt kérdés

Hamarosan megajándékozzuk egymást az osztályban, mindenki húzott egy nevet.


Lányt húztam, pont, aki tetszik. Milyen ajándék lenne, ha a csoki/apróságok mellé becsempésznék egy cukrászdás kupont/meghívót/akármit? Örülnétek ilyennek, lányok?


A lányt nem ismerem hűde-jajde jól.


2010. nov. 20. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább valami ékszer vagy nem is tudom :)
2010. nov. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mellettem egy lány azt mondta: "íííí ez jóó". Szóval ha kicsit is tetszel neki, akkor valószínűleg jó ötlet. A lányok szeretik ha cukrászdába viszik őket :)
2010. nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy egyedi és szuper ötlet:) Eszembe nem jutott volna. Valószínűleg örülni fog neki, mindenki szereti az édességet és sütiket!

18/L

2010. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegyél a csoki mellé egy kotont és egy tubus síkosítót, érteni fogja a célzást.
2010. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Legutolsónak: bunkó paraszt vagy, nem vicces.

Kérdezőnek: az ötleted nagyon édes, érdemes megpróbálni:)

2010. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!