Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötletes ajándék névnapra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletes ajándék névnapra egy fiú havernak, aki iránt én többet is érzek, de csak barátok vagyunk? A fiú 18 éves

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 11:47
 1/8 anonim válasza:
guminő,parfüm,ékszer,stb .. kérdezz meg más 18 éves fiút, hogy minek örülne :D
2011. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1.Vegyél egy nagyon sexi női fehérneműt(pont olyat,ami jó rád),fújj rá egy picit a parfümödből,tedd bele egy kis dobozba,a dobozra köss egy kis masnit.

2.Add oda neki.

3.Mond neki,ha szeretné látni rajtad,akkor ezt az ajándékot jól őrizze meg.:D

Elég merész dolog,de beválhat,...22/F

2011. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előzőnek jo ötlete van, szerintem csináld meg.:D

1. Nem olyan költséges.

2. Mivel többet is érzel iránta ezért, ha esetleg még Ő nem tudná akkor nagyvalóan rá fog jönni.

3. Egyszer élünk!

2011. aug. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

koncertjegy? mehetnétek együtt,aztán hátha összejön valami :))

18/L

2011. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Szilvásbuktát mert azt szeretem!
2011. aug. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Desztihh válasza:
Szadomazo szett:D
2011. aug. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Túrós bukta, mert azt szereti!
2011. aug. 7. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Őszintén én nem vagyok híve a nagy ajándékozásnak abban a fázisban a """kapcsolatnak""", amikor még nem jártok. Veszel neki valami nagyon személyeset és olyat, ami rád emlékezteti, és aztán ha visszautasít, akkor rosszul fogod magad érezni miatta. Vegyél neki valamit, amit egy havernak vennél. Aztán mond el neki, hogy nagyon kedveled őt etcetc és csinálhatnátok valamit. KETTESBEN.
2011. aug. 7. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!