Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit értesz "éld ki magad" alatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értesz "éld ki magad" alatt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Hááát, szerezz sok tapasztalatot párkapcsolatok terén, szex terén, több partnerrel, amit csak megkívánsz.....de persze mindezt ésszel...
2010. nov. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

nem fiatalon leragadni egy párkapcsolatban, de nem is hagyni hogy a fél város végigmenjen rajtad. valahol a kettő között sok buli sok pasi kis flörtök $:

énmár lekéstem a kiélésről :/

2010. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most lett vége egy 4,5 éves kapcsolatomnak. 18 éves vagyok.. nem vagyok túl késő már ehhez? Én még csak vele voltam együtt úgy. Mindenki mondja h nem vagyok normális, hogy leálltam egynél, meg hogy nem szerzek tapasztalatot, nem élem ki magam :S Nem tudnám elképzelni magam, hogy mással létesítek olyan kapcsolatot :S Mert nekem ő volt az első és így elég furcsa még ez a gondolat.
2010. nov. 20. 12:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Te még nem késtél le semmiről. Tök ideális korban vagy. ha mondjuk 10 évvel idősebben kérded, azt mondom, már talán ideje megállapodni, de így nyugi.

nagyon kevesek olyan szerencsések, hogy az elsőben találják meg az Igazit. Viszont nekem nem tetszik a dolog, hogy átesünk a ló túloldalára és aki mégis megtalálja, azt lehurrogjuk, mert ilyen nincs és kötelező mindenkinek több emberrel együtt lenni,

2010. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!