Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két fiút szeretek, és mind a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fiút szeretek, és mind a kettő szeret engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már teljesen tanácstalan vagyok :(
2010. nov. 18. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk válassz valakit... milyen meglepő válasz e kérdésre, ugye? -.-
2010. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Réti bubuzér ***** válasza:
DP
2010. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel a kérdést, hogy megtudjam amit amugy is. kérlek normális válaszokat, létszi!
2010. nov. 18. 15:17
 4/12 anonim ***** válasza:
Sztem válassz egy harmadik srácot :)
2010. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Olvassál kevesebb tvájlájtot.
2010. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért kéne választani? Mondd meg nekik, hogy ez egy hárman-párban dolog lesz, amelyiknek nem tetszik, az kiszállhat.

És igen, ezt komolyan mondom, mert ennél normálisabb tanácsot senki se tud adni. Esetleg annyit, hogy VÁLASSZ, de persze ez neked nem jó.

2010. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyomjátok hármasban. ennyi.
2010. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha azt hiszed, hogy kettőt szeretsz, igazából egyiket sem szereted, mert nagy valószínűséggel tipped sincs a "szerelem" fogalmáról :) De ha majd egyszer tényleg szerelmes leszel, akkor nem lesz ilyen dilemmád :)
2010. nov. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Jaj mit kel ezen ennyit gondolkodni? csináljátok 3asban:D

Legalább egy időben 2helyre is jut fasz:D

2010. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szereted? mindkettőt? na akkor leírom hogy nekem és még szerintem sok más embernek mit is jelent a szerelem: 1.: ő a mindened, 2.: 0-24 óráig a hét mind a 7 napján ő jár a fejedben, vele ébredsz, vele fekszel, más nem érdekel. 3.: nem érzed magadat teljesnek, egésznek, boldognak ha nem vele vagy.
2010. nov. 19. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!