Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ajándékozhatnék neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajándékozhatnék neki?

Figyelt kérdés
A segítségeteket szeretném kérni karácsonyi ajándék ügyben. Párom (33 N) már egy jó ideje fogyózik vagy ahogy ő mondja vigyáz magára. Szépen fogy is. Karácsonyra szeretném meglepni valamilyen "támogató" dologgal. Tőle nem kérdezném meg, mert meglepetést szeretnék. Van otthon többféle bringánk az nem jó. Aztán szokott mindenféle dvdre tornázni, meg a könyvespolc alól kandikál ki két rózsaszín súlyzó. Ja és legutóbb kompresszorral fújatott fel velem valami nagy labdát, gőzöm sincs mit csinál vele. :) És néha eljár futni, persze futócipője van, így az is kilőve! Ha van ötletetek kérlek segítsetek, vagy ti pl minek örülnétek?
2010. nov. 18. 06:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy konyhai dolgaink vannak, mert szeret főzni, viszont sose receptből, hanem kitalál mindenfélét.
2010. nov. 18. 06:56
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


tavaly ezt kaptam karácsonyra a férjemtől, nagyon örültem neki, szeretek kávézni!


Az idén tefal sütőt szeretnék, amiben 1 kanál olajon megsül a hasábburgonya.


Én nem vagyok az aki a fogyózással kapcsolatban szeretnék ajándèkot, kicsit zavarna ha azzal kapcsolatban kapnék valamit, hiába bátorításnak szánná a férjem, ezt úgy venném hogy szerinte is kövér vagyok( az vagyok, de ne mondja ki, tudom, tenni akarok ellene, inkább mondja azt hú de csini vagy, mennyit fogytál már, ez jobban inspirál, na meg az ha idegen palik forduljak meg utánnam :)


De vehetsz neki azt a csuklóra való pulzusmérőt!

2010. nov. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, elgondolkodtató mindaz amit írtál. Nem is gondoltam, hogy bántó lehetne. Koffeinre allergiás, a pulzusmérőnek utánanézek, hogy mire is jó, köszi!
2010. nov. 18. 07:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vennék a páromnak semmi ilyesmit! És nekem is enyhén szólva rosszul esne, mert azt venném le, hogy nem tetszem neki úgy ahogy vagyok.

Jobban örülnék, ha elvinne valahova. Esetleg valami kozmetikai cikk, ha festi magát akkor azt a fajtát amit szeret. Színház, jó film. :)

2010. nov. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A Tefálos fritőz tényleg nagyon jó. Én 2 éve Karácsonyra kaptam. Nagyon jó, egészséges ételeket lehet benne csinálni.

És ha vennél Neki valami dögös rucit? Hogy olyan csinos, biztos nagyon jól fog állni...

2010. nov. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Látod, nem jöttél akkor már hiába!
2010. nov. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg szeret futni akkor a pulzusmérős óra az jó ötlet.Bár nem tudom mert pl. nekem is van, de még soha nem mértem vele a pulzusom futás közben.Viszont lehet vele köridőt is mérni.

De mondjuk jön a tél vehetsz neki futó nadrágot.Vagy konditermi bérletet.De mondjuk attól mert van futócipője lehet neki venni.Nekem is az lenne a vágyam karácsonyra.Vagy vannak ilyen kézre lábra szerelhető súlyzók amivel lehet futni.

2010. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!