Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jövőhéten leszünk a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövőhéten leszünk a barátommal fél évesek és szeretném meglepni vmivel, nem tudom mit ajándékozhatnék neki?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam egy albummal, amibe beletnném az eddig készült képeinekt és kicsit fel is díszíteném az elejét. Vagy ez rossz ötlet? Ti mit ajándékoztatok a barátotoknak az évfordulótokon? Légyszi segítesetek köszi.
2010. nov. 24. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
a félév még nem évforduló...mi azt nem ünnepeltük mert 1el kevesebb ajándék ötlet az igazi ünnepekre ^^ tnap voltunk 8 hónaposak és 1-1 tábla csoki aztán cső :)
2010. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó, tudom h nem évforduló nem is szószerint értettem,de vmivel szeretném meglepni, ezért kérdeztem.
2010. nov. 24. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, szerinte menj el valami ajándéktárgy boltba és válassz ki valamit! :)
2010. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

20:58 köszi a választ, körül nézek.


Előtte író haha nagyon vicces. Elfelejtettem odaírni h normális választ de azt hittem h ez egyértelmű.

2010. nov. 24. 22:09
 5/7 anonim válasza:

Én a volt páromnak félévesre.. egy szíves párnát adtam, rajta a közös képünkkel. (tőle semmit se kaptam..1évesre se :))

Karácsonyra: képkeretet vettem, benne a közös kép, plüssállatot, boxert, azthiszem ennyi.. tőle karira kaptam..de elmondta,h nagyon drága ajándék volt..és sokba kerültem.. hátnemtom milyen fiu az ilyen :)


a mostani páromnak:ezüst karkötőt vagy nyakláncot tervezek venni, illetve parfümöt, plüssálatot,amit befujok a parfümömmel (kolis, így azt tudja szorongatni legalább :)) karácsonyra... és ő most meglepett 1 piercinggel.. 3án leszünk 3 honaposak

Innen látszik,hogy van különbség a fiúk között :)

remélem segitettem :)

L/16

2010. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

énis albumot adtam barátomnak félévesre:D jövöhéten 8 honap lesz énis gondolkozok valamin

de szerintem albul tökéletesd ötlet nagyon fog neki örülni(:

2010. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

10:14, 12:17 Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, sokat segítettetek és nagyon jó ötleteket adtatok.

Hát..igen tényleg van különbség a két fiú között. Szerencséd van az új barátoddal ahogy így leírtad,nagyo szeret téged.:)

2010. nov. 28. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!