Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell jól beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól beszélni telefonon egy barátnővel?

Figyelt kérdés
A gond az, hogy én nem szeretek telózni. :( Éleben nagyon jól tudok vele flörtölni meg minden, nincs ezzel semmi gondom. (1 hónapja járunk, volt már szex is). A telómmal minden nap felhívom ha élőben nem talizunk és 3-4 percet beszélünk. Megkérdezem hogy van, mit csinált, mesél és én is neki, elmondom hogy hiányzik majd a végén közöljük egymással hogy "Szeretlek!". De álltalában nincs ilyenkor hncut megjegyzés a részemről vagy ilyesmi, telefonban egyszerűen nem tudok flörtölni. :( Rosszúl beszélgetnék a barátnőmmal a leírtak alapján? Változtatnom kell valamin? Meséljetek, ti hogyan szoktatok telón beszélni a párotokkal! Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 17. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, én nem szoktam 1 hónap után mondani, hogy szeretlek bár ez csajfüggő. Igazándiból sok múlik a partneren is. Ha az én beszélgetésemet lehallgatnád a telefonomon sosem jönnél rá, hogy a barátnőmmel beszélgetek, pedig már majdnem két éve járunk de telefonon se hiányzol, se szeretlek, elköszönésnél meg szia, puszi aztán kész. Persze attól még szoktunk fél órákat dumálni hülyeségekről/napjainkról/vicces dolgokról, de inkább élőben beszélgetünk többet.


20/F

2010. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom csak nőben... Nagyon jól elbeszélgetünk, még flörtölünk is, de ha elakad a téma akkor fél perc csend... De am. van h 5-6 órát is beszélünk éjszaka...
2010. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg utálom a telefonokat. Na mit szólsz hozzá?
2010. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A telefonbeszélgetésnek nem is a huncut megjegyzésekről kell szólnia, hanem pontosan arról, amit leírtál. Hogy mind a ketten jól vagytok, túléltétek a napot egymás nélkül, egy rövid élménybeszámoló, a többit majd élőben. A 3-4 perc szerintem elég. Úgyhogy ne aggódj, jól csinálod. Mi kb. 2 percet beszélünk telefonon. Bár együtt élünk, a munkánk néha úgy alakul, hogy 1-2 napig nem tudunk találkozni. Ilyenkor telefonon megvitatjuk a napi eseményeket, megbeszéljük a legfontosabb elintézni valókat. A turbékolást inkább személyesen intézzük.
2010. nov. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!