Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez régebben is így volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Ez régebben is így volt?

Figyelt kérdés
Akármennyire is sokat az ember önelégült, egoista egyedekről, szerintem az emberek jó része általában rondábbnak/kövérebbnek és a többinek látja magát, mint ami? Vagy tragédiának éli meg hogyha kijön rajta egy pattanás? Ez annak idején is így volt, vagy talán a média által kialakított szépségideál miatt? Vagy az emberek hitetik el egymással? Mi a véleményetek?
2010. nov. 17. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan túlságosan is alábecsülik magukat! Ennek oka lehet önbizalom hiány is... Meg sajnos sok a féltékeny tetű, ostoba ember a világban...

Mindenki más és mindenkinek más a szép! És a hülyéknek a buta stárocskák a plédaképük:S

Manapság az emberek nagyon könnyen befolyásolhatóak:S

Ha nem jön össze egy kapcsolat, az is idézhet elő negatív gondolatokat...

Saját magamon megfigyeltem, hogy kövérnek látom a combom, pedig nem:D Mondjuk rohadtul nem is érdekel, csak írom, mert sokan kövérnek szokták hinni magukat.

2010. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én arra szavazok, hogy az emberek hitetik el egymással!

Bitztos, hogy régen is foglalkoztak ezzel, de legalább a szép nők nem voltak hülyék:D

2010. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze én nem tudhatom, hogy mi volt régen és biztos voltak ilyen emberek...

Az viszont természtes jelenség, hogy ha valaki szerelmes vagy hasonló, hogy aggódik egy pattanás miatt, mert butaságot gondol, hogy párjának esetleg nem fog tetszeni! Az a gond, hogy manapság az aggodás már elég beteges formában történik és súlyos, sajnos...

2010. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régebben nem voltak újságok meg TV-csatornák, ahonnan csak a kiretusált, tökéletes emberek mosolyogtak ránk. Igen, egyértelműen a média alakítja ki ezt.


Van a cosmopolitan honlapján valami Csillag Csilla cikkíró, na annak a cikkeit kellene elolvasni. Annak nincs tökéletes nő, 2 kg felesleget már úgy konferál be, hogy "Durván elhízott a sztár!". Undorító a nő. A múltkor például olyan címmel szenzációhajhászott, hogy "Halálos beteg a sztár gyermeke". Aztán a cikkből kiderült, hogy a gyerek évekkel ezelőtt már ki is lábalt a betegségből. Csak sajna mindig a startlap.hu-ra teszik ki a cikkeit, én meg ilyenek miatt mindig belefutok. Mindegy, ezt az egészet csak azért írtam, hogy nagyon kíváncsi lennék, vajon ez a nő, aki így fikáz másokat, ugyan hogy nézhet ki, mennyire üti meg a saját mércéjét.

2010. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!