Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy alig 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy alig 14 éves lány azt akarja, hogy meztelenül fotózzam?

Figyelt kérdés
elküldtem, mivel fotós vagyok, de azt mondja, hogy akkor majd azt fogja hazudni, hogy lefotóztam (haverjával csináltatott meztelen képeket), és meg akartam erőszakolni, és hogy tönkreteszi a karrierem, ha nem fotózom le meztelenül, erotikusan :S:S:S:S
2010. nov. 17. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
úgyse meri
2010. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ne fotózd. nagyobb bajod lehet, ha viszont nem fotózod, bármit is mondd, nem lesz semmire bizonyítéka. bizonyítsa be!
2010. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A karriered nem tudja tönketenni-legalábbis szerintem. Én megnézném magamnak a szüleit, és ha normálisabbnak tűnnek, akkor leülnék velük beszélgetni.
2010. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azért épp elég baj, ha a rosszhírem terjeszti...
2010. nov. 17. 18:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha vádol valamivel, akkor azt neki kell bizonyítania. Mondd azt, hogy nyugodtan pereljen be, úgysem tudja bebizonyítani, hogy megakartad. Aztán meg t perled be rágalmazásét. Akkor majd jártathatja a kis kurv@ a pofáját.
2010. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Erőszakold meg akkor dumáljon a nyomorék!!Amm ne fotózd semmit nem tehet a sz@rházi!!Ne legyé töketlen!!!:D
2010. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
neked sincs több eszed, ha hagyod magad zsarolni..
2010. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
a k*rva anyját az ilyennek meg kéne kövezni, meglincselni kell a fa*znak egy ilyen r*banc ebbe az országba. büdös k*rva
2010. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szólsz az anyukájának...


Ha tőled hallja anyuci először ezt akkor később már hiába mondja a kis fruska, hogy te leteperted...


Amúgy meg ha fotós vagy, akkor tudhatnád, hogy a digitális gépek mindegy egyes géphez tárolják a zárőidőtől kezdve a fényképezőgép típusán át expozícióig mindent. Ha a haverja csinál az otthoni 20K-s kompakt fényképezőgépével egy képet azt értelmes ember nem fogja elhinni, hogy te csináltad, mivel gondolom nem Teszkós kompakt géppel dolgozol....

2010. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsoval teljesen egyetrtek. Semmikeppen ne fotozd le, viszont mindenkeppen beszelj a szüleivel. Elöbb gondolkodott volna, kellet neki zsarolni. Megerdemli. Egyebkent sem baj ha ezek utan jobban odafigyelnek a szülök az alig 14 eves lanyukra, ha ilyesmiket csinal. Csak nehogy egyszer valaki olyat kerjen ilyesmire, aki nem csak lefotozza, de jol megeröszakolja, es bantalmazza is, vagy akar meg is öli. Volt mar ilyesmire pelda. Döbbenet.
2010. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!