Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet a következő leányzó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet a következő leányzó?

Figyelt kérdés

Tudja, hogy nagyon szeretem, majdnem meghaltam miatta.

Tudja, hogy sosem tudnék neki ártani.

Tudja, hogy ha felkerestem (nagyritkán) az csak azért volt, mert baromira hiányzott.

Tudja, hogy mindent feláldoztam miatta...

*Slusszpoén: régen szeretett*


éééés...


Alázott, és nevetett rajtam.

Hazudozott rólam, ami miatt bajba kerültem.

Flegma volt, és bunkó, agresszív, mikor én kedves.

Sosem kért bocsánatot, és ha úgy adódott kedve, hát belémrúgott.

Direkt, szemem láttára smárolt mással, mosolyogva, mikor látta, hogy majdnem elbőgöm magam.

És végezetül haverjai megvertek, túlerőben, és fülét sem mozdította, nem is vett rólam tudomást (beadta nekik, megerőszakolni akartam).

És még rendőrt is hívott (aki megvert, valami haverja volt).


Ő azt gondolja, hogy ez helyes volt, lelkiismeretfurdalás nélkül, boldogan él.


Kérdezem én: mit érezhet egy lány, ilyenkor? Miért tette ezt meg velem?


2010. nov. 17. 17:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja, és a legjobb, "jónak" tartja magát. Olyan angyalfélének.
2010. nov. 17. 17:20
 2/16 anonim ***** válasza:
A legelső szó,mai eszembe jutott az a BOSSZÚ!!!
2010. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rossz társaságba került és nincs enek rá jó hatással.De nem tesznek az emberek ijen rosszdolgokat ha nincs semmi okuk.Szerintem pl valaki rosszat mondott neki a hátad mögött neki stb.De ha ennyire érdekel a dolog kérdezd meg tőle.
2010. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Csak ezzel az a gáz, nem igazán tettem olyat, hogy ezt érdemelném.
2010. nov. 17. 17:23
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem igazán lehet Vele beszélni.
2010. nov. 17. 17:24
 6/16 anonim ***** válasza:
Gondolom, most elégedett önmagával.Nekem volt egy ismerősöm, és akinek nem tetszett a pofája, egyből rásózta a haverjait, hogy verjék meg az illetőt.Vannak ilyen abnormális emberek, pláne ha azt gondolja, hogy ez helyes volt.Csak szimplán kiakar készíteni- esetleg te bántottad meg valamivel, ami számodra nem tünt annak, de neki igen...
2010. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És most mit lehet tenni? Felpakolni képeit napisz*rra? Vagy szimplán a meztelen képeivel kiplakátolni a suliját? Vagy egyszerűen lekeverni neki egy büdös pofont? Olyan szintű harag van bennem, hogy igazából az már nem egészséges. Senki iránt nem éreztem még ilyet.
2010. nov. 17. 17:34
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem verd ki a fejedből a csajt hacsak még mindig szereted.Legyél vele köcsög és mond el a véleményed előtte nem muszáj hogy válaszoljon de el fog gondolkozni rajta ha még egy kicsit is normális.
2010. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom egy kicsit sem szeretni, mert ez nem egy kontrollálható dolog, de most nagyon keveredve van gyűlölettel.
2010. nov. 17. 17:36
 10/16 anonim ***** válasza:

Hogy mit érezhet, nem lehet biztosan tudni.

Azt viszont igen, hogy az ilyenekkel szóba se állj, és qva messziről kerüld el!

2010. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!