Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai világban már csak az lehet úgymond "menő", aki?

Figyelt kérdés

Aki minden buliba leissza magát a sárga földig,egy este x pasival/csajjal csókolózik,vagy össze fekszik fűvel-fával,lányoknál a tipikus melltartó kitömés,amikor még nincs mire melltartót felvenni,tükörben pózolás,vihogás össze-vissza,fészbúkra lehetőleg olyan képet feltenni ahol csücsőrítesz,és ki van a fél melled,egyszerre több pasit hülyíteni,a bagózás,csak azért hogy nagylány/nagyfiú legyél,és még sorolhatnám.Mai világban tényleg csak az ilyen emberek a "menőek",vagy akiket lehet szeretni?

Én se vagyok egy begyöpösödött,konzervatív csaj,de szerintem ezek nagyon szánalmasak,és sajnos ahogy észre veszem,elég sok mindenki kezd ilyenné válni,olyanok is akikről még csak álmomban sem gondoltam volna.

Fiúk-lányok,nyugtassatok meg,hogy vannak még normálisak??:)

16/L


2010. nov. 17. 16:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
vannak normálisak én is az vagyok ,de senkinek nem kellek mert nem szólok be mindenkinek (előszeretettel a gyengébbeknek) nem cigizek és nem b@szok be minden hétvégén. sajnos ez a mai világ, ha nem vagy menő nem is vagy senki =(
2010. nov. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Mivel általában ezek az emberek kerülnek a "középpontban" ezért te is többet látod őket, ezért tűnik úgy hogy sokan vannak, mivel a másik oldal képviselői inkább meghúzzák magukat. Szóval nyugodj meg nem mindenki ilyen
2010. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
nincsenek, csak te vagy normális az egész világon, a többi pár milliárd ember mind ilyen iszákos ribanc
2010. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

az a baj,hogy a tvből ezt látják,a viva meg a többi szeny sugározza a hülyeséget.

én járok kondizni,nem iszok(csak meccsen,és mértékkel)nem cigizek,isten ments inkább motorral fára csavarodok mint egy tüdő rák.

és a sok dísz hulladék :) volt is egy SP forma sráccal balhé.raj gyerekek tényleg! a saját környezetükben...

én magasról lenézem őket,de sajnos a jövő nemzedéke ezekből lesz


örülök,hogy még egy rendes lány van :D

F/17

2010. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Élvezik az életet, mert megtehetik. Én irigylem őket. Én is inkább ezt csinálnám magolás/tanulás és gépezés helyett. Na mindegy. Szval nyugi vannak normálisak, én is az vagyok és ha nem vennéd észre ilyen emberből nem sok van :). Én pl. egy ilyet se ismerek.
2010. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyen lányoknak be kell nyalni magad, aztán a MASZTIZÓSVIDIKET FELRAKNI A HACKERHAVERSEGÍTSÉGÉVEL A SULIHONLAPRA!
2010. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

vannak:D

és én se bírom azokat akiket te leírtál, nem is kezdenék eggyel se közülük,csak max vmi végső elkeseredésemben:D

18/F

2010. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Vannak még normálisak.Viszonylag sokan is...

Csak a cigizés, piálás, nem tanulás, r*bancos viselkedés mellé társul még a nagy hang is, így könnyen a társaság középpontjába kerülnek.Így nem veszik észre a normális fiatalokat.

Én is a normális lányok közé tartozok.3x cigiztem, de annyira nem érdekel a téma, úgyhogy nem is szoktam rá. Inni szoktam, de általában a szüleimmel, rokonaimmal és mértékkel.Jól tanulok, bár nem tanulok sokat, jó az agyam, így sok mindent már órán megjegyzek, itthon pedig csak átolvasom. Bulizni sem szoktam gyakran.

És sokszor tapasztalom, hogy lenéznek.Az pedig már csak hab a tortán, amikor azt hallom vissza az osztályba, hogy lestréberez valaki, persze amikor pont ő felel elvárja, hogy súgjak neki.Hát menjen a francba, ha ilyenek mondt rólam a hátam mögött.


Jó lenne már végre elnyomni ezt a menő réteget, és megmutatni, hogy mi is ugyanolyan jó és értékes emberek vagyunk!

15/L

2010. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
utolsó: szőke vagy?
2010. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Legutolsó, miért érdekel téged a hajának a színe?

Csak nem a szőke nők az eseteid?:P

2010. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!