Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai világban már csak az lehet úgymond "menő", aki?

Figyelt kérdés

Aki minden buliba leissza magát a sárga földig,egy este x pasival/csajjal csókolózik,vagy össze fekszik fűvel-fával,lányoknál a tipikus melltartó kitömés,amikor még nincs mire melltartót felvenni,tükörben pózolás,vihogás össze-vissza,fészbúkra lehetőleg olyan képet feltenni ahol csücsőrítesz,és ki van a fél melled,egyszerre több pasit hülyíteni,a bagózás,csak azért hogy nagylány/nagyfiú legyél,és még sorolhatnám.Mai világban tényleg csak az ilyen emberek a "menőek",vagy akiket lehet szeretni?

Én se vagyok egy begyöpösödött,konzervatív csaj,de szerintem ezek nagyon szánalmasak,és sajnos ahogy észre veszem,elég sok mindenki kezd ilyenné válni,olyanok is akikről még csak álmomban sem gondoltam volna.

Fiúk-lányok,nyugtassatok meg,hogy vannak még normálisak??:)

16/L


2010. nov. 17. 16:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Vannak :)
2010. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Örülök:)

korod??

2010. nov. 17. 16:45
 3/25 anonim ***** válasza:

20/F és abszólut normális vagyok:D

Ne izgulj!

Szerintem te vagy az értelmes és örülök, hogy vannak még ilyen lányok:)

A menő szó jelentés pedig sajnos sokaknak azt jelenti lényegében, hogy beképzelt, ostoba, kur.. vagy stric...

2010. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok
2010. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt menőnek találja és még dicsekszik is vele, az egy nagy barom! Te csinálod jól! Te vagy az okosabb!!! Ezért a gondolkodásért Te csak maximális tiszteletet és megbecsülést érdemelsz!!! Rengetegen példát vehetnének Rólad!!!! :)
2010. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszi 20/F!:)

Én meg örülök,hogy vannak még értelmes fiúk:)

Utolsó:

Azért nem kell ennyire csodálni,de köszi neked is:)

2010. nov. 17. 16:48
 7/25 anonim ***** válasza:
Én egy őrült vagyok, komolyan mondom, egy állat, engem szeress!
2010. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Webkamera előtt azért vetkőztél már? Hmm? ;)
2010. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
vannak:) L/16
2010. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold,hogy ez a normális. Az anyja helyébe addig verném az ilyen koszhadt kis ribiket amíg mozognak. Nem tudom hol van az ilyennek ilyenkor az apja meg anyja. büszke lehet a kislányára.az a fiú akinek ez tetszik, azokat meg ne irigyeld, csak lyukra játszanak. Arra meg tökéletesek az ilyen lányok.
2010. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!