Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Naon tecik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Naon tecik de különösen viselekedik többi lent

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam (fiú) nekem naon teccik eleinte kb 2 hétig naon jól elvoltunk hülyültünk de amikor az egyik barátnőm megmondta neki h nekem teccik egyszeribe lelépett nem figyelt rám és a exével (aki szintén az osztályba jár) elkezdett újra beszélgetni hülyéskedni már táskát is cserélnek kb 10 perce meg ilyenek de észreveszem néha h engem les szó szerint egész órán és barátnőm megkérdezte tőle h teccek e neki de erre azt mondta h járna velem de szerinte nem működne ezt h értette?? mi oka leht annak h egyik pillanatról a másikra így viselkedik??
2010. nov. 17. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
naGYon
2010. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni, utánna kérdezz..
2010. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de rettentő gáz ahogyan írsz. Ha már kérdezel (kvázi szívességet kérsz a válaszolóktól), akkor az a minimum, hogy normálisan írsz, nem úgy mintha az utolsó útszéli cigánynak vetnél oda két mondatot. Tehát "nagyon", "tetszik" és "hogy". Nem hiszem, hogy számottevően több időbe telik leírni a szavakat úgy, ahogy azok a magyar nyelvben benne foglaltatnak.
2010. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Galambos Tarzan ***** válasza:
Bárcsak letörne egy ujjad minden egyes "naon"-nál és "teccik" nél.
2010. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a legtisztább ha megkérdezed tőle. Élőben, msnen, akárhol. "Figyelj, azt hallottam járnál velem, miért nem működne?" stb. Ki tudod te deríteni ha akarod


(Az értelmes válaszolók közt kisorsoltunk naon sok pénzt)

2010. nov. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!