Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdés egy csajról! Ez tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés egy csajról! Ez tényleg ilyen hülye, vagy valami rafinéria van a háttérben?

Figyelt kérdés

Na szóval, egy lány hazudozik fűt-fát rólam, hogy nem is ismer, nem is volt köztünk semmi, közben meg egy rakat meztelen képe van nálam, meg videója. Szóval, nem tudom, tényleg ilyen hülye, hogy nem fogja fel, hogy ha sokáig feszíti a húrt, akkor meg fogom mutatni azoknak a meztelen képeit, akik beszólnak nekem folyton, hogy "nem is ismered, valami perverz vagy, aki meg akarja dugni"?

Vagy van valami titkolt rafinéria mögötte? Merthogy látszik, hogy nem szerkesztett kép, és mosolyog rajta, szóval nem kényszerítettem, azt sem magyarázhatja bele.

Nem vágom, hogy ilyen hülye? Mert olyanokat mond, ráadásul több embernek, ami voltaképp nyílegyenesen ellentmond egymásnak.

A másik, ezen elgondolkodtam: vajon a színészkedéshez, hazudozáshoz, érzelmi zsaroláshoz és "hisztihez" magas intelligencia szükségeltetik, vagy ezek épp, hogy a butaságot fejezik ki?


2010. nov. 17. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem jól ráéreztél, ez a csaj egy "nagy" IQ bajnok lehet. az ilyeneket jobb nagyívben elkerülni, még ha jól is néz ki.
2010. nov. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szimplán csak meg keseredett amiért dobtad vagy ilyesmi és ezt csak így tudja megbosszulni tény, hogy az ilyen ravaszságra vall de itt a csaj csak szimplán hülye és a ravaszság nem jelent egyet a magas intelligenciával
2010. nov. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pl egy régi szomszédom ravaszul elérte hogy a házát nem legális módon építse meg és tanári állást szerzett egy suliban pedig nincs végzettségi csak jó kapcsolatai, viszont annó az anyja sok pénzért szerezte meg az érettségijét, mert a fickó csak ravasz de amúgy naaaaagyon hülye volt nem lehetett vele semmiről sem beszélni mert olyan műveletlen volt és a kissebbségi érzete miatt bunkó is
2010. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most azonnal küldd be napiszarra v excsajokra, megérdemli!
2010. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kóros hazudozó is lehet.
2010. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
LINKET!:D
2010. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!