Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kielégíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kielégíteni a barátnőm? 17F

Figyelt kérdés
Már négy pettingünk volt és elképesztően éreztük magunkat! :D Fantasztikusak voltak! Amikre ügyeltem: én legyek az ágyban a vezető, a domináns, legyek férfias, ha kell gyengédd de ha kell kemény, érzéki, türelmes és kitartó. De sajnos, nem sikerült kielégítenem még eddig. :( (És nagyon, nagyon szégyellem magam a dolog miatt., elképesztően bánt a dolog.. Olyannyira, hogy gyakran úgy érzem, baj van valahol a férfiasságommal...) Neki sikerült, a harmadikon és negyediken. Azt mondja hogy nagyon férfias vagyok és domináns, büszke rám ! :) Állítása szerint fantasztikusan érzi magát és szerinte kétszer már az orgazmus felénél járt! Sőt! Már befért három ujjam is, azt mondta legközelebb már szeretkezhetünk is. :) (Akkor már nem kezdtünk bele, 4 órát pettingeltünk és hullák voltunk már...) Eddig nyaltam őt és ujjaztam, simogattam a csiklóját, mindig ügyeltem rá hogy az ujjaim és a puncija nagyon nedves legyen. (rengeteg punci nedvet termel a lány, mert nagyon élvezi). Az elő és utójátékaink megfelelőek és kellően felizgul mindig. Gyakran nyőg és gyorsan liheg, szereti, kellemes neki stb... Milyen tippeket tudtok adni arra, hogy kielégítsem? Rendkívül szégyelllem magam, hogy még nem jött össze nekem... :(
2010. nov. 16. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
ha szeretkeztek majd, szerintem nemlesz gond azzal, hogy kielégítsd :D megpróbálhatnád megbeszélni a barátnőddel, hogy mikor pettingeltek, akkor szóljon annál a pontnál ahol nagyon élvezi a dolgot és akkor arra a területre koncentrálhatnál kicsit jobban, figyelve a reakcióit
2010. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát... barátom, ez érdekesen hangzik. mármint, ez olyan műmacsósra sikeredett, nem lehet, hogy épp emiatt nem jött össze a dolog?
2010. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha 4 órán keresztül ujjazad meg minden és még úgy sem sikerült egyszer sem elmennie, akkor vagy hazudsz és nem vagy jó, vagy a csaj képtelen valamiért (pl feszült).


próbáld előtte kicsit húzni az agyát vagy fogalmam sincs. nem volt még ilyenhez szerencsém.

2010. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

figyelj, lehet h ő sem tudja hogyan tud elélvezni...kérdezd meg h amikor ő magának csinálja akkor élvezett e már el:) ha igen, akkor mutassa meg neked hogyan, ha nem akkro pedig együtt fedezitek fel.szex közben könnyebb egyébként, mint pettingnél. én a jelenlegi párom előtt sem magamtól sem az exemtől pl soha nem élveztem el. a mostani párommal tanultam meg:)


21 L

2010. nov. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!