Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen természet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen természet, smink, ruha, haj stb. jön be?

Figyelt kérdés

smink,ruha,természet(vagány,plázacica stbstbstb),alkat,magasság,szem,haj stb. :)

15/l


2010. nov. 16. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más. Hidd el nekem.
2010. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
vagány plázacica
2010. nov. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudom,épp ezért szeretnék pár variációt hallani:)
2010. nov. 16. 16:29
 4/7 A kérdező kommentje:
(16:26-osnak szólt)
2010. nov. 16. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

mondom inkább, mi akaszt ki, mert egyébként toleráns vagyok eléggé...

1. nem áll ki mellettem

2. gyenge akarat

3. gyenge idegrendszer

4. hazudozás

5. hisztizés

6. félrekeffentés

7. felelősség hiánya, mindig a máásik a hibás

8. érzelmi zsarolás

9. egoizmus

10. gerinctelenség/nincs becsülete

11. játszadozós/taktikázós/érzésekkel játszadozó

12. alázó

13. versengős (na nem olyan csípkelődően, egészségesen, hanem úgy, hogy le akar győzni, úgy értve, hogy ha tönkretesz, az sem baj neki)

14. gyávaság

15. kétszínűség

16. harcképtelenség

17. önzőség/hercegnőkép

18. önsajnálat

19. exhibicionizmus

20. túlságosan a nagyközönségnek élő/túlságosan alkalmazkodó/beteges vágy, hogy mindenkinek megfeleljen, mindenki szeresse...


na kérem szépen, ezeket nem akarom egy nőben látni, mert akit mindenkinél jobban szeretek (SAJNOS) ezen tulajdonságokkal rendelkezik.

2010. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Plázacica semmiképpen ne legyen, se kívül, se belül. Legyen őszinte és lehessen vele beszélgetni. Ne legyen nálam magasabb, hajból 1-2 kivételtől eltekintve jobb a hosszú, ne legyen se túl sovány, se túl kövér.
2010. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi:)

Mekkora magasság kb?

2010. nov. 16. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!