Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ez miez? O. O...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez miez? O. O *fontos pls*

Figyelt kérdés
Már kb 1 és fél hetet késik, és nagyon parázok h terhes lettem, de ma egész nap nagyonfájt a hasam és a szokásos "tünetek" is megvannak , viszont nem vérzek , és észrevettem h a bugyin halvány foltok vannak és piros (vér) és felnyomtam magamnak tampont amit mikor kivettem véres volt de eddig még nem véreztem akkor most mi ez ?
2010. nov. 15. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
A hangosbemondó mindig bejelenti a 10 percnél hosszabb késéseket. Nem lehet, hogy törölték?
2010. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nemvágom... eddig nem véreztél? mióta?:D

am nem vagy terhes hisz megjött... legalábbis nem sok eséllyel

2010. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lefeküdtél valakivel? ha igen, akkor esetleg lehetsz terhes, ha nem akkor nem!
2010. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ugyértem h rendszeresen megvan, és egész nap nem jött belőlem semmi de a tönetek hasfájás stb megvolt... és most sem jött ugye semmi sem ki csak ahogy folyásom van melette az véres volt picit, és akkor mikor a tampont felraktam az véres lett...
2010. nov. 15. 19:37
 5/8 A kérdező kommentje:
igen már rég óta van barátom és le is feküdtem vele , de védekezünk mindig ...
2010. nov. 15. 19:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Kicsit késett, lehet attól mért izgultál, de ha véres volt akkor megjött. Mi a kérdés?:D
2010. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csak akkor nem értem h miért nem folyik ki belőlem, vagyis eddig még semmi nem jött...
2010. nov. 15. 19:52
 8/8 anonim válasza:
értem, a kérdésed tehát az hogy tudod hogy menstruálsz csak nem jön ki hanem a belső kis "párnácskáidon" marad bent, valószínű azért mert nincs akkora mennyiség, minden nőnél de még ugyanazon személynél is más más menyiség van minden ciklusnál, lehet nálad annyira minimális hogy "csordogálni" nem tud, csak mint a miteszred, kinyomod de le nem folyik:D de ne aggódj terhes nem vay az tuti akkor nem véreznél ennyire sem
2010. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!