Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen lány miért lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lány miért lánnyal jár? Megdöbbentem

Figyelt kérdés
Egyetemen van egy csoporttársam, annyira szép, hogy hú. Leköröz minden szépségkirálynőt. Okos, aranyos, kicsit távolságtartó. Nagyon megtetszett és 2 hónapja azon vagyok, hogy közel kerüljek hozzá valahogy. Érdeklődtem, hogy kivel jár, van-e barátja stb és kiderült egy egyetemi bulin, hogy egy harmadéves csajjal jár. Mondom ezt nem hiszem el és tényleg nem hiszem el! Miért??? Komolyan mondom, ennyire szerencsétlen csak én lehetek. Legszebb csaj egyetemen és leszbi. Vagyis állítólag biszex, de már 2 éve jár a csajjal. Itt most végem van, ne is próbálkozzam?
2010. nov. 15. 17:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
melyik város?
2010. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Jólvan, ne ajnározd már. Kis természetes lányok is néha olyan mocsok hazug ribancok... Ne ülj már fel ennyire a külsőnek. Belőlem mindenki az állatot nézi ki, közben meg nem vagyok az.
2010. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát már ne haragudj, de nem mocskos r*banc.
2010. nov. 15. 17:20
 14/22 A kérdező kommentje:
És nem csak a külsőről van szó (nagyon nagyon szép), de értelmes is és kedves. Tökéletes. Én meg kivagyok
2010. nov. 15. 17:21
 15/22 anonim ***** válasza:
jól van, öregem. jól van.
2010. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Most már érted, sok lány miért mondja azt, hogy a legjobb pasik mind melegek :) Peched van, de ha ez vigasztal: valszeg nem ez lesz életedben a legnagyobb pofáraesés.
2010. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
melyik város?
2010. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Igen, igen.


Ugye oda a sztereotípia, hogy minden meleg nőies, és minden leszbikus férfias, kedves heteró kérdező?

2010. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Mit érdekel, hogy melyik város? Bocs, de ez nem az a játék, ahol te kérdezel.
2010. nov. 19. 20:53
 20/22 anonim ***** válasza:
szerintem ne próbálkozz.. ha felvállalja hogy nővel jár, akkor leszbikus.
2010. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!