Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen lány miért lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lány miért lánnyal jár? Megdöbbentem

Figyelt kérdés
Egyetemen van egy csoporttársam, annyira szép, hogy hú. Leköröz minden szépségkirálynőt. Okos, aranyos, kicsit távolságtartó. Nagyon megtetszett és 2 hónapja azon vagyok, hogy közel kerüljek hozzá valahogy. Érdeklődtem, hogy kivel jár, van-e barátja stb és kiderült egy egyetemi bulin, hogy egy harmadéves csajjal jár. Mondom ezt nem hiszem el és tényleg nem hiszem el! Miért??? Komolyan mondom, ennyire szerencsétlen csak én lehetek. Legszebb csaj egyetemen és leszbi. Vagyis állítólag biszex, de már 2 éve jár a csajjal. Itt most végem van, ne is próbálkozzam?
2010. nov. 15. 17:02
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Az meg a másik, hogy sokan pletykálnak róla.
2010. nov. 15. 17:03
 2/22 anonim ***** válasza:
Ez csak egy hülye csajos agymenés. Simán próbálkozhatsz.
2010. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Azt mondod, próbáljam meg?
2010. nov. 15. 17:05
 4/22 anonim ***** válasza:
Azér' mert k.urva menő ám az, hogy "am énis biszex vok"...
2010. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
biszexeket kerüld. lődd le.
2010. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Ne próbálkozz. Attól, hogy leszbi, ugyanúgy gerinctelenség lecsapni őt a barátnője kezéről. Mellesleg ha szereti a csajt, úgyse fog veled összejönni. Ha meg elhagyja őt miattad, akkor téged is ugyanúgy elhagyhat valaki másért.
2010. nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ha azt mondod sokan pletykálkodnak róla akkor lehetséges, h ez is csak egy pletyka.

Sztem próbálkozz, majd tőle megtudod az igazat

2010. nov. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Azért én ezt a divat biszex dolgot nem venném olyan komolyan! Aki divatból csinálja, azt úgyis megkapja egy férfi.
2010. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De ő nem olyan plázacica vagy ilyesmi. Tudom, hogy azok szeretik azt hirdetni, hogy biszexek, csak azért, hogy tetszelegjenek a pasiknak, de ő más. Olyan természetes és egyszerű, de lenyűgöző. Nem tudom. Ha tényleg bi, akkor még van esélyem. Csak állítólag szeretik egymást, meg egyetemen is látszik, hogy sokat vannak együtt.
2010. nov. 15. 17:10
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerintem egyetemista korára eltudja dönteni, melyik nemhez vonzódik. :)

Ha leszbi, akkor leszbi. :D És? Keress másik csajt. Valószinűleg sokat csalódott a pasikban, vagy alapból a génjeiben van :D

2010. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!