Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vki írjon már használhatót,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vki írjon már használhatót, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút, aki kis idő után a legjobb barátommá vált és én is neki. Viszont én szerelmes lettem belé, de ő meg most összejött egy lánnyal. (Azt mondta, hogy azért jött vele össze mert a csaj bevalotta neki, hogy tetszik neki és mivel nem volt csúnya úgy gondolta megpróbálják.) Szerintetek ilyenből lehet érdemi kapcsolat? Azért is érdekel mert ha szakítanak akkor megmondanám neki, hogy mit érzek, de addig semmiképp (egyrészt, hogy ne vegyem el tőle az esetleges boldogságot, meg nekem is több esélyem legyen). Mit gondoltok, szerintetek velem is csak így járna ha megmondanám neki? Vagy nemet mondana inkább tekintettel a barátságunkra?
2010. nov. 14. 21:54
 1/3 A kérdező kommentje:
hát ez aranyos...minden tetves kérdésre van válasz csak az enyémre nincs én meg írjak mindenkinek jó és használható válaszokat...persze...tudjátok mit aki nem képes segíteni az bekaphatja
2010. nov. 14. 22:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem most dobta ki a főoldalra.

Hát most várhatsz rá egy ideig, ki tudja, meddig tarthat..


Amúgy szerintem ne öntsd ki magad neki rögtön utána, próbáld kimutatni, ha nem hülye, vennie kell a lapot. Gyakran menjetek el valahova, öleld meg, mikor találkozol vele, mosolyogj. Ettől még nem veszíted el a "női büszkeséged", de biztatod, hogy lépjen. Ez alapján, amit mondott, nem lehet túl nagy csábász, gondolom örült, hogy lehet barátnője, azt annyi, belement.

2010. nov. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De genyó vagy, ilyen hozzáállással te is bekaphatod az uzsonnádat!


Azért tetszik a fiú a lányoknak (és neked), mert jó a külseje? Biztos, hogy a legjobb barátok vagytok, vagy csak szeretnéd azt hinni?

Ha csak így állnak sorba nála a lányok, akkor nem sok jót jósolok abban az esetben, ha te is beállsz.

Jobb csaj vagy (külsőleg/természetben), mint az, akivel összejött?


Most pedig a te kérdéseidre a válaszok: mégis honnan tudjam, hogy ő mit csinálna, fogalmam sincs, te ismered!

2010. nov. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!