Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nemlesz belőle semi baj? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nemlesz belőle semi baj? :S

Figyelt kérdés
miközben a fürdöszobában maztiztam a vízsugár ami elég erös volt véletlenül alácsúszott és a popsimba ment. ugye nem lesz eből baj? már szerintem kikakiltam.
2010. nov. 14. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz.
2010. nov. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bázmeeg te nemsemmi vagy :D nem vizsugááral kellene csinalni hanem adnék neked egy méretes jóképü hímvesszőt és attól nem lenne semmi bajod ha még alá is csuszna.. de igy viszont reménytelen ebböl mütét lesz ... mivel a viz a végbélbe kerülve feloldja a szart és szart fogsz hányni majd az orrodon is szar jön :S tanuljság ne masztizz inkább ku..r..e..l..j !!! :)
2010. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem lesz, de szíves-örömest megbaszlak, ha félsz egy újabb, hasonló konfliktustól...
2010. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes lettél. Sürgősen keress fel... egy elmeorvost.
2010. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Moszuke ***** válasza:

ne bántsátok.. inkább kérdezzen minthogy hülyén halljon meg.


nem lesz bajod

2010. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi baj nem lesz! Legfeljebb adtál magadnak egy kis beöntést. :)
2010. nov. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!