Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis mi a búbánatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mi a búbánatot csináljak? Feljelentettek!

Figyelt kérdés

mindig az volt a bajom, hogy nem vagyok túl bátor, rámenős. ezt leküzdöttem prímán, nagyon sok erőmbe került, és bár nem lettem egy túlságosan ismerkedő gyerek, mégis, azért jóval, de jóval bátrabb lettem. volt egy lány, akivel nagyon jól kijöttünk...

történt egy-két huncutság, szóval ez-az, szeretett, szerettem, úgy igazán sosem mondtuk, hogy járunk. aztán valami történt. nem tudom mi. ellenem hangolták talán? bátyja írtó módón gyűlölt...

küzdöttem érte (kb. 6-7 hónapig, mndent megpróbáltam, az égvilágon!), és most itt vagyok, felelentve, zaklatásért.

lehet valamit tenni? úgy érzem, hátbaszúrt. nagyon undorítóan. hánytam már egy csomót, néha reszketve ébredek az éjszaka, és mivel ő 15 éves, én meg 18 (elmúltam), akár még börtönbe is rakhatnak.

én nem értem, miért tette ezt? őszintén szerettem! tiszta szívemből, és bár néha veszekedtem vele, sosem ártottam neki! azt mondta, hogy mindig is ilyen srácra vágyott, és olvastam a vallomását, most... hihetetlen4!

elvileg "nem is ismer", és bántottam őt és a bátyját... pedig nem tettem semmit, most mégis miért kapja ezt az ember azért, amiért vissza akar szerezni valakit? amiért őszintén szeret egy másikat, és komolyan nem tud nélküle élni?

hallottam, hogy a lány nagyon felhőtlen, boldog azóta, mintha mi sem történt volna, én meg itt haldoklom a k*rva szobám mélyén, érettségit nem tudom, hogy fogom lerakni, úgy, hogy rendőrségi ügyem van, nem tudom, mikor lesz a tárgyalás, és biztos majd azt fogja mondani, hogy (mert szeretkeztünk) kényszerítettem...

segítsetek, azon gondolkodom, hogy meghalok... soha sem hittem, hogy az őszinte szeretetért ilyen büntetést kapok...

már emberekkel sem tudok azóta beszélni, órán sem tudok figyelni, hányok szinte mindig, és őszintén, visszakerültem évekkel ezelőtti állapotomba, sőt, még lejjebb... tudta, a lány, mennyire szeretem, tudta, hogy alapból azért kivagyok, mert megromlott a viszonyunk, és most megtette ezt, hátbaszúrt, feljelentett, megőrülök és maghalok, úgy érzem... nem sajnáltatni akarom magam - csak valaki megmondhatná, hogy lehet ezt túlélni, vagy miért tehette?


2010. nov. 14. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem csináltál semmit akkor nem fogsz dutyiba kerülni ettől ne parázz. Max annyi lesz hogy bizonyos távolságnál közelebb nem mehetsz. Sajnos igen ez az ember a csajra mást nem lehet mondani, gondolom megunt téged vagy télleg uszították ellened. Ne légy elkeseredve.
2010. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

14 év alatt büntetik ha lefekszel vele. 15 évest annyiszor dugsz meg, ahányszor kedved tartja (na meg az övé). Ha meg nincs orvosi látlelet az erőszakról, meg a bátyja állítólagos sérüléseiről, akkor baszhatják!


Ne gubózz be, ez volt a tanulópénz. Mindenki pofára esik párszor amíg megtalálja az igazit :P Kérdés h te most tanulsz ebből vagy visszacsúszol egy korábbi szintre? Te döntesz!

2010. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Moszuke ***** válasza:

itt most két baj van.

egy:

hogy kicsit összefolyt az írás, oké elnézem mert magad alatt vagy.


kettő:

tudnunk kell a másik fél álláspontját is.


mert lehet hogy te tényleg nem vetted észre magad hogy szakítottatok vagy mittomén és nem álltál le, vagy akármi.

(6-7hónap küzdés? mit takar az hogy küzdés ugyebár nem mind1 ez sem)


esetleg a család beszélte rá a lányt a vallomásra nemtom. (cigányok, zsidók mittomén.. akár magyar is tehet ilyet nincs kivétel)


ez csak a TE storyd volt. ne haragudj de erre így nemtok mit mondani.

lehet csaj nem szeretett, de nem akart elhajtani, vagy próbált finoman te meg nem vetted a lapot. nem tudom. mert nem tudjuk mi a másik story. a lány felőli.


kitartás. nem hiszem hogy komoly bajod lesz a tárgyalásból.

egy ügyvéd azonnal kiforgatja a lány szavait és fény derül a turpisságra...

bár mondjuk nem tudom hogy 15évesen bíróságon engedik-e hogy faggassa az ügyvéded.

lényeg hogy nem lesz gáz.

esetleg beszélhetnél velük hogy eltűnsz a p*csába és vonják vissza a vádakat.

nemtom.. ez így 1 story.. ez kevés. bocs

kitartás.

2010. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ő elmúlt 14 éves. Már nem kiskorú, hanem fiatalkorú. Bizonyítéka nincs, hogy kényszerítetted volna. Amúgy meg, majd találsz mást. Csak legközelebb nem egy ilyen sunyi kis rib*nccal kell kikezdeni.
2010. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:45


na és ha kiforgatja a szavaim? :/


A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:48


de úgy érzem ezt meg kellene bosszulni, mert nem ezt kellene kapnom!!!! megbeszélhettük volna...


A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:51


az a gáz hogy amíg nincs döntés az ügyemben én nem bírok semmit sem tenni. nem nagyon voltam még gyanúsított...


A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:51


hát bocs, zombiszerű vagyok teljesen már jó ideje... nem álltam le mert megmagyarázhatatlan volt, de nem nyomultam annyira, csak 1-2 alkalommal kerestem fel hetente, néha összefutottunk szórakozóhelyen, próbáltam vele beszélni, eléggé flegma volt... hát én nem tudom, hogy mi lehetett a háttérben, anyja sem nézett jó szemmel rám. nem dumálok velük. mikor megkérdeztem mail-ben hogy mi ez a feljelentés, mikor volt az iratismertetés ott volt ez a mailom, mint "bizonyíték"!

de valahogy meg kellene ezt bosszulnom, mert hihetetlen, hogy megteszik ezt velem...


A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:53


az a baj hogy a barátnői írják facebookon a mocskolódásaikat, még ezek után is.

2010. nov. 14. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Tiltsd le a FBozókat.

Ha tényleg elmúlt 14éves, akkor erőszak bizpnyítása hiányában semmi komolyabb bajod nem lehet. Legyél őszinte.

Nem tudom mi a tényállás, mi a vád ellened, de ha erőszak, akkor tényleg orvosi papírok kellenek, és a hazugokat elég hamar kiszűrik a bírók és fiatal kora miatt bizonyára szakértők is.

Amúgy mondd el, hogy a "zaklatás" szórakozóhelyeken történt, ugyanis az csak az ő oldalát gyengíti, sőt, szerintem emiatt még a szülőket is felelősségre vonhatják, mivel eggy 15éves lánynak nem lehetne ilyen helyeken lennie, főleg nem ilyen rendszerességgel.

Bosszún meg ne törd a fejed, mert csak magad alatt vágnád a fát. Semmi esélye, hogy bármi bajod legyen, a bíró majd kiszab egy szép bírságot meg illetéket nekik.

Jogtanácsot ingyen kaphatsz, nézz utána nálatok hol, hogyan és mikor jár. Én nem tanultam elég részletességgel még a dolgot, de az tuti, hogy jogi tanácsok jól jönnek. :D

2010. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgysem tud rád bizonyítani semmit. Feljelentheted őket rágalmazásért.
2010. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!