Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyámnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg anyámnak, hogy van barátom? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Szóval van barátom csak messze lakik tőlem és mivel 4 óra oda az út..hát ameddigre odaérek vissza is jöhetek..És úgy beszéltük meg,hogy akkor téli szünetben elmegyek és ott alszok náluk,ő megkérdezte a szüleit azok azt mondták,hogy oké mehetek nyugodtan.Csak van egy kis bibi,hogy mikor az első barátom elhívott "találkozni"azon a napon mondtam meg,hogy van barátom mert féltem,hogy mit fognak erre reagálni..Hát utána dobott a barátom rá pár napra el se mondtam otthon..De apám sejtette,hogy szakított velem..Aztán elkezdett velem izélni,hogy biztos így meg úgy azért szakított velem.-.-' Elkéne mondanom anyuéknak,hogy mi a szitu..Meg hogy ott alszok..:S Csak a szüleim elég nehéz esetek néha..=/ Mondta barátom ha anyu nem enged el akkor megmondja az anyjának,hogy telefonon beszéljen az én anyummal,hogy engedjen el,mert vigyázni fog rám.. Hogy mondjam el?=/
2010. nov. 14. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
fiatal vagy. Így a szüleiden a felelősség. 18 felett ez rád hárul, addig tartsd ezt tiszteletben. Törekedj a tiszta megoldásra, szülők közötti lebeszélés a legtisztább, +ráadásul legalább ismerkednek is. NoS?
2010. nov. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
anyudnak mond meg van barátom semmi nehéz benne-_-
2010. nov. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy kellene kezdeni, hogy:

"Figyelj anyu, nekem van barátom." aztán elmondani neki, hogy milyen rendes a gyerek. Aztán beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni, majd mondani neki, hogy mivel igen messze lakik, nem-e aludhatnál ott nála...



Előrebocsátom, ha még nem mutattad be neki a srácot személyesen, nem valószínű, hogy elenged, ha normális szülő.

2010. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tőlem 2 órára lakik durván.:)

Ahol én vagyok kollégiumba arra szoktak járni ritkán. Pont akkor jöttek szülőkkel. Ott kirakták és elmentünk sétálni. Anyának ezt szépen elmeséltem, hogy volt itt meg stb. Jött jövőhéten is. :))

Aztán volt a szalagavatója és mondtam anyának, hogy meghívtak és, hogy elmehetek-e. :) Azt mondta, hogy ő megbízik bennem és elenged, de szeretne beszélni az anyukájával. Na az anyukája olyan sokat beszélt neki. :DDD De a lényeg, hogy meggyőzte.:)) Akkor apa elvitt kocsival, vissza pedig ők hoztak, de mentek így is még dolgukra. :)

Azóta voltam az őszi szünetben is náluk, ők vittek mert kellett jönniük a közelbe. Haza meg apa hozott, pont arra dolgozott.(teherautó-sofőr)


Attól függ milyen anyukád van, de szerintem sokallni fogja a távolságot. :S

2010. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha elmúltál 18 akkor azt csinálsz amit akarsz. Bár úgy veszem le,hogy még kb 14-15 lehetsz.
2010. nov. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert vigyázni fog rám :D Ki? A barátod? A visszaúton is :D Ha megtámadnak akkor majd a támadóidat kiveri pókerben. Eléggé erős xD. Bár kés,vagy bármi ellen már nem lenne ekkora szája. 12465468799999999/F
2010. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
15 vagyok. De nem csinálok soha semmi rosszat:S Szóval megbízhat bennem.
2010. nov. 14. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!