Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez velem, megérzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem, megérzik rajtam a pasik?

Figyelt kérdés
Mindig akkor nyomulnak rám, amikor a hátam közepére kívánok mindenkit, vagy épp elegem van a pasikból, szakítás után vagyok. A magánéletemet sosem adom ki, általában barátot hazudok magamnak, vagy semmit. Helyes pasik is nyomulnak rám. Most például szerelmes vagyok egy pasiba, és mi van? Mindenki most kezdett el nyomulni megint. Olyan sz.r ez, bezzeg mikor egyedül vagyok és nem vagyok szerelmes, és buliznék pasiznék, akkor senki de tényleg senki nincs. Most is rám nyomult egy jóképű gyerek, humoros is minden, de én meg egy másik pasiba vagyok szerelmes. Pedig olyan jóképű, de hiába vonz, ha a másikba vagyok fülig szerelmes. Bármilyen jóképű is nem tudnék szexelni sem vele, akárhogy vonz, mert a másikba annyira szerelmes vagyok, hogy csak őt kívánom, de őt mindig. Persze ő foglalt ember, de neki ez nem lenne akadály jelezte, csak én vagyok ilyen tisztességes sz.r, hogy nekem így nem kell, közben meg majd meghalok úgy tetszik, úgy szeretem.
2010. nov. 13. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Megérzik.....velem is mindig ez volt,ha senki nem kellet mert volt vagy csak úgy akkor lett volna bőven jelentkező.
2010. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
naná, h akk vagy vonzó, mikor szerelmes vagy... m olyankor az ember akaratlanul is többet nevet, csillog a szeme stb. 1 pasinak sem kell búskomor, depis csaj, akiről lesír, h Kapcsolatot Keresek! a nemszerelmes szingliknek tényleg van egy ilyen elriasztó kisugárzásuk sokszor.
2010. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
velem meg az van hogy mikor túlteszem magam az előző reménytelen szerelmemen és végre lesz egy pasim akkor derül ki hogy bejövök neki..
2010. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog ez, szerintem nincs rá magyarázat.

Ami viszont pozitív dolog és jó olvasni, hogy érzelmek nélkül nem megy a szex.

2010. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

végképp te vagy a tisztességes,amikor nős hapsival kavarsz.......pfff batya...

ha lessz időm megsajnállak

2010. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kavarok vele, bunkón viselkedem vele hogy kopjon le, belül szeretem, de nem akarok sem második lenni, sem széttúrni egy élet munkáját. Azért köszi a véleményed.
2010. nov. 13. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!