Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a párod minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a párod minden egyes találkozásnál késne?

Figyelt kérdés
a késések 30perc-60perc időtartalmúak
2010. nov. 13. 18:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha nem ér oda időben, csinálj nélküle programot, és menj el otthonról.

Persze, látszólag tényleg nem nagy dolog egy kis késés, de mikor valaki rendszeresen órákat csesz el más idejéből, az finoman szólva is taplóság.

2010. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
5%
Én már kibsztalak volna a helyében...
2010. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az biztos...
2010. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az én páromnak a kapcsolatunk elején voltak ilyen húzásai. Megbeszéltünk egy időpontot, és egy helyet ahol találkozunk, volt hogy másfél órát ácsorogtam egy helyben, és nem jött, persze telefont felvenni is luxus... Felidegesítettem magam, és hazajöttem a francba, belőlem ne csináljon hülyét senki. Ezt eljátszotta párszor, mindig elmagyaráztam neki, hogy ez nem így működik, és ha ennyire nem tud időben érkezni, akkor hagyjuk az egészet... azóta (másféle éve) mindig pontosan érkezik, akkor is ha hozzám jön, és nem valami tali helyet beszélünk meg! :) Fél óra nem sok... de ha órákat késik, én szóvá tenném azért, akkor is ha hozzám jönne. Nem zavar, csak ne mondja azt hogy 6-ra jön, ha csak 8-ra, mert akkor nem várom 6-tól "készenlétben", ilyen egyszerű.
2010. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

átéltem már, hogy késett mindig.

én utaztam le hozzá, bp-röl Debrecenbe. több, mint fél órákat késett mindig. :X

2010. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne várj rá negyedóránál többet. Ha ez letelt, hagyj neki egy cetlit és menj el otthonról.
2010. nov. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!