Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, évfolyamtársam. Van ötletetek mi legyen?

Figyelt kérdés
van egy lány aki tetszik, évfolyamtársam, de csak látásból ismerem. reggelente egy buszon utazunk és néha szokott nézni, de nemtudom hogy tetszek -e neki. addig meg nemmerek lépni mert félek hogy beégek :( facebookon meg nem vagyok ismerőse és nemlátom msn címét. de ha meg bejelölöm úgy h aztse tudja kivagyok.. milegyen? help!
2010. nov. 13. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiabáld el magad a buszon, hogy bomba van!!!!! És menekítsd ki tuti meg fog jegyezni magának...
2010. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy csináld úgy ahogy a sakálok szokták, pisild körbe, majd kaparj rá egy kis földet azaz jelöld meg, és már facebookon nem kell...
2010. nov. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes választ -.-"
2010. nov. 13. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem simán bejelölheted pláne ha az évfolyamtársad. látásból biztos ismer főleg ha szokott is nézni téged. aztán írhatsz neki facebookon hogy szeretnég jobban megismerni ha már egy suliba jártok stb... nem olyan nehéz pláne hogy fiú vagy:P hajrá a lányok szeretik ha egy fiú bátor és kezdeményez;)
2010. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te jó ég, ma mindenki a cybertérben él?


Személyesen kell csinálni, élőben... nem Facebook, MSN, efféle... Menj oda hozzá, ehhez kell vagánynak lenni. Én is így csinálom, nekem bejött. Na és ha nem jön be? Akkor keress másik lányt. Bátran!

2010. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!