Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nálatok, hogy van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok, hogy van ez?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,megcsaljátok a barátnőtöket az meg rájön,és ugye azt mondja,hogy látott amit látott,ennyi.. Ilyenkor mikor azt mondjátok,hogy "l*szarom" majd lesz másik..Akkor a szívetek mélyén hogy mondjam "fáj"ez,hogy elhagyott titeket a barátnőtök és nem akarjátok kimutatni??? Mielőtt valaki félre értené nem általánosítani szeretnék..
2010. nov. 13. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha valaki megcsal, az nem szeret. Pont.
2010. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem csalnám meg a bnőmet, ha lenne, szal nem tom.
2010. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Most akkor nekem hisz, vagy a szemének. Ha nem nekem, nem bízik bennem. Ha nem bízik, bennem, nem is szeret. Ha nem szeret, nem kár érte! :)
2010. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De hát ha megcsalják és látja..akkor hogy higgyen?:O
2010. nov. 13. 13:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, kit csalok meg kivel.

Ha egy döglődő kapcsolatban lévő nőt, egy olyannal, akivel folytatást tervezünk, akkor tényleg leszarom.

Ha jó a kapcsolat... hát igen, akkor tényleg kicsi rá az esély, hogy megcsalnám, de ha megtörténne, ráadásul egy "érzelmileg sekivel", az biztos nem 1-2 hét lenne amíg túl tudnám tenni magam a hibáért.

De szerintem ez a két véglet, az élet viszont nem fehér, vagy fekete.

2010. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha valaki megcsal, az nem szeret. Pont. Hát meg ez a "lesz@rom, majd lesz másik". Ugye nem gondolod komolyan, hogy a szíve mélyén bánja a dolgot és igazából szeret?

100% hogy nem szeret, ha megcsal és még egy ilyen kijelentéssel tetőzi a dolgot...

2010. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

13:32!

Nagyon nincs igazad!!!

1 Egy ffi. tökéletesen érzelemmentesen is meg tud csalni akárkit, úgy, hogy közben igenis szereti a barátnőjét.

Ha nem hiszed, vagy nő vagy, és egyáltalán nem értesz a férfiakhoz, vagy homokvihar, az erősebbik fajtából.

2 A szavak, csak szavak.

Hány éves vagy, 8 ?

2010. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

13:38 - De még mennyire, hogy igazam van :)

- Férfi vagyok, mégpedig abból a fajtából aki a nőket szereti. (nem mellesleg tiszteli is)

- A szememben az az ember nem "férfi" aki megcsalja azt a nőt, akit állítólag szeret. Ha valóban szereti (amit kétlek) akkor egszerűen egy gyenge ember aki nem tud uralkodni magán -> szintén nem férfi

- Amit mondasz annak súlya van, nem minden esetben egyszerűen csak szavak

- 27 vagyok, és te?

2010. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Érdekes ez az egész..Mert a barátomat sok lány átverte és kérdeztem tőle,hogy tette túl magát mert amiket mesélt szörnyű...Azt mondta "l*szarja mert lett másik és kész"
2010. nov. 13. 13:49
 10/12 anonim ***** válasza:

13:46!

Látod? Számomra most az Általad leírtak is, csak szavak. Közhelyek, demagógia.

Természetesen ilyen is van, de ha körülnézel a világban, az élet engem igazol. Nem azt mondom, hogy ez így jó, de attól még engem igazol.

Sőt, lehet, hogy amit mondasz, azt tényleg úgy is gondolod, tovább megyek, így is cselekszel, de ezt csak több évtizedes ismeretség után hinném el. Szintén tapasztalat, mert kb. ilyen arányban lehet hinni az embereknek.

33F

2010. nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!