Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kocsma vagy diszkó? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsma vagy diszkó? :D

Figyelt kérdés

Melyik szórakozó helyre mentek szivesebben ?:D

Én kocsmába :)

15/L


2010. nov. 12. 21:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tizenévesen még kínosnak éreztem, hogy valójában nem érzem magam jól a discoban, aztán rájöttem, hogy a többiek sem.

Később persze stresszlevezetésnek igenis jól esett időnként egy kis tombolás (durva egyetemre jártam), de egyébként úgy alapból nem vagyok odáig érte máig sem.

Kocsma, az igen, ott nyugi van és társaság, és abból van igényes is.

2010. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kocsma.

Számos elönye van. Nincs tele sznob kis köcsögökkel, olcsó a pia néhol lehet a teraszon hugyozni. Lehet még büfögni, fingani.


Szerinted?

2010. nov. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem, kinőttem ebből már így 20 éves koromra. Inkább edzőterem, vagy itthon... Régebben pedig inkább diszkó.
2010. nov. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!