Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez engem miért zavar?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom még pár éve. Nem tartott sokáig, de mégis nagyon mély nyomot hagyott bennem, és elég sűrűn gondolok rá.

Komoly kapcsolatban élek jó ideje már egyébként.

Nemrég megtudtam, hogy a fent említettnek van barátnője (nem az első utánam, de több, mint egy évig egyedül volt.)

És most ez valamiért nekem olyan rossz:-S Tudom, hogy semmi közöm hozzá, és soha nem is lesz, de mégis zavar.

Miért?


2010. nov. 12. 20:45
 1/2 anonim válasza:
egyszerű. még mindig szereted...
2010. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a mély nyom mindig benned lesz kiverni nagyon nehéz foglald le magad a pároddal és egy idő mulva elfelejted!


ha nem megy beszélj ezzel a "Fiúval"

2010. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!