Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hüvelygombám és hüvelygyulladá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygombám és hüvelygyulladásom lehet egyszerre egyidöben? S melyik a sulyosabb? 16/L

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 01:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Hát talán a hüvelygyulladás, mivel az felszállhat a petefészkeidre is. A gomba is veszélyes, mert az egész szervezetedben elszaporodhat és akkor már nagyon nehéz lesz elmulasztani. Menj orvoshoz, ezek gyógyszerrel könnyen és gyorsan gyógyítható dolgok!
2010. nov. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
a hüvelygyulladás nem csak a petefészek miatt veszélyes. könnyen begyulladhat tőle a hugyhólyagod, veséd, vesemedencéd. sürgősen orvoshoz!!!
2010. nov. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kezelik, akkor mindkettőnek lehet súlyos következménye.
2010. nov. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tényleg menj orvoshoz! Akár meddővé is válhatsz, ha nem kezelik!

Nekem most volt hüvelygyulladásom, 10 napos kúra után elmúlt!

2010. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

voltam dokinál,azután irtam ki ezt a kérdést!

ö mondott valamit mind2öröl,de nemtudom hogy melyik van nekem!asszem gombám!felirt receptet,vagyis kúpot.azt hogyan kell s meddig használni?

2010. nov. 14. 02:46
 6/8 anonim ***** válasza:
nem mondott el neked normálisan semmit? mikor a gyógyszert kiváltottad, akkor sem mondták el a gyógyszertárban? egyébként a tájékoztatóban le van írva. és a dokinak kellett volna meghatároznia, hogy hány szemet kell egy nap használnod.
2010. nov. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem,az orvos nem mondott semmit sem hogy mit hogyan kell csinálnom azzal a kuppal,csak ideadta a receptet hogy azzal menjek a gyógyszertárba.S ott a gyógyszertárban sem mondott senki semmit,pedig nö volt aki kiváltotta nekem a gyógyszert.A tájékoztatóban le van irva hogy milyen mellékhatásai vannak/lehetnek.A csomagban pedig csak egy kúp van,amit már elhasználtam,s 1-2napon keresztül sürü fehér túrós-szerüség jött ki a puncimból,mostmár ujra rendesen állandó-fehér folyásom van,de kevesebb mint a kup használata elött.Szerintetek vegyek még 1 kupot,hátha akkor elmulik majd?
2010. nov. 21. 21:43
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem hüvelygyulladásom volt, és klion d100at kellett használnom, az 1 napos kúra volt.

Szerintem ne vegyél másikat, hanem inkább menj vissza az orvoshoz!

2010. nov. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!