Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez sokat jelent szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez sokat jelent szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel eléggé sokat szoktunk beszélgetni a suliban, és olyankor mindig mosolyog rám és mélyen a szemembe néz, néha már kicsit furcsa is, hogy olyan sok ideig néz. Ha többen vagyunk együtt, akkor is általában hozzám beszél/rám figyel, valamint egész sokszor rajta is kapom, hogy engem néz pl. órán. Szerintetek ez már annak a jele, hogy tetszem neki?
2010. nov. 11. 18:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
na 2-t tippelhetsz ,nyilván nem a lézercélzót nézi a homlokodon
2010. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó de mégis olyan, mintha úgy különösebben nem jönnék be neki. Vagyis olyan nagyobb "lépéseket" nem tesz, hogy összejöjjek vele...
2010. nov. 11. 18:13
 3/14 anonim válasza:
100%
mert félhet kezdeményezni, próbálj rá és lessz ami lessz :D lehet hogy éppen erre vár
2010. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát én komolyabban nem merek lépni, mert mivan, ha mégse akar tőlem semmit :D úgyhogy csak kisebb jeleket adok,pl. én is mindig rámosolygok, meg szívesen beszélgetek vele.
2010. nov. 11. 18:16
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy félénk hozzá, hogy lépjen, segíts neki egy kicsit, teszteld. Valószínűleg tetszel neki, sőt, fogadni mernék rá.
2010. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
szerinted mit csináljak, ami mégse túl feltűnő?:)
2010. nov. 11. 18:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Ölelgesd, hívd ide-oda, kérj segítséget valami piti ügyben, mosolyogj rá, legyél kedves! Ha nem reagál az már az ő baja:
2010. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

18:18-as vagyok.

Egy kis ideig tégy úgy, mintha "észre se vennéd". Persze ne vidd túlzásba, csak ésszel, nehogy rossz legyen a hatás. Csak finoman ne foglalkozz vele kicsit. Ha ezt látva ő keresi a kapcsolatot, megpróbál beszélgetni, közeledni stb., tehát látszik rajta, hogy hiányzik neki a társaságod, akkor az már jó jel.

2010. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem az ilyen inkább taszítana, mint tettre indítana
2010. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2010. nov. 12. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!