Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a lányok/nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a lányok/nők, hogy ha valaki kigyúrt, akkor meg tudja őket védeni?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam itt, hogy egy pasi legyen izmos, vagy kigyúrt, mert ha kell, tudja a nőt megvédeni.Na most a kigyúrtság egyáltalán nem egyenlő a "megvédéssel".

Attól, hogy kigyúrt, egy "ropi testalkatú" ember simán keresztbe tehet neki.


Az önvédelem oktatást is úgy kezdik, hogy "ésszel kell támadni/védekezni, nem pedig erővel!"(nah jó, azért kell 1 kis erő is:D)

Azaz, tudni kell, hogy hova üss, mik a test gyenge pontjai, a különböző mozdulatokat meg kell tanulni, begyakorolni stb.... Ha ezekben jó egy ropi testalkatú ember, és az izomagynak fogalma sincs ilyesmiről, akkor nem részletezem, hogy ki kerül ki "győztesen" .


kort/nemet is. köszi!


2010. nov. 11. 11:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Így van. A technika nem elég, a fizikai erőnlét ugyanolyan fontos. Lehet, hogy a felpumpált csávó három ütés után szívrohamot kap, de ha eltalál, akkor abban nincs köszönet.

Mellesleg a konkrét verekedés ennek a témának csak a legkisebb része. Aki felfújt, abba nem kötnek bele alapból, ő eleve nem válik céltáblává, ergo megvédi a barátnőjét annak rendje és módja szerint.

A konfliktust legjobb elkerülni, ennek ezer és egy módja van. Senki ne számítson arra, hogy az, ami az edzőteremben működik, az kinn az utcán is ugyanúgy sikerül. Csúnyán ráfizethet az, aki alábecsüli az izomagyakat.

Ez az én véleményem, eddig nem volt komoly verekedésben részem szerencsére. Szóval nem akarok okoskodni, ezt csak úgy józan észből vezettem le. Én is küzdősportolok, de eszem ágában sincs összebalhézni egy szteroidjancsival.

2010. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A verekedések 80%-a 5 másodperc alatt lezajlik. Anno mikor rendőrként dolgoztam ezt tapasztaltam. Persze ez köszönhető annak is, hogy a 100 kilós felfújt emberkék általában a legkisebb srácokat lesték ki. Persze ez köszönhető annak is, hogy nagyon kevesen tesznek feljelentést. Egy szájhuszár egy felfüggesztettel meghúzná magát. Talán 10-20% volt olyan az előállítottaknak akivel rendszeresen találkoztam 3 év alatt (1 körzetben.).
2010. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!