Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a lányok/nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a lányok/nők, hogy ha valaki kigyúrt, akkor meg tudja őket védeni?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam itt, hogy egy pasi legyen izmos, vagy kigyúrt, mert ha kell, tudja a nőt megvédeni.Na most a kigyúrtság egyáltalán nem egyenlő a "megvédéssel".

Attól, hogy kigyúrt, egy "ropi testalkatú" ember simán keresztbe tehet neki.


Az önvédelem oktatást is úgy kezdik, hogy "ésszel kell támadni/védekezni, nem pedig erővel!"(nah jó, azért kell 1 kis erő is:D)

Azaz, tudni kell, hogy hova üss, mik a test gyenge pontjai, a különböző mozdulatokat meg kell tanulni, begyakorolni stb.... Ha ezekben jó egy ropi testalkatú ember, és az izomagynak fogalma sincs ilyesmiről, akkor nem részletezem, hogy ki kerül ki "győztesen" .


kort/nemet is. köszi!


2010. nov. 11. 11:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
:D eltudom képzelni ezt a kérdést egy milyen srác tette fel. Szerintem ne a testi felőnyben keresd azt hogy miért nem tetszel a lányoknak. és amúgy meg egy izmos srác hamarabb megvéd egy lányt mint egy ropi hiszen senki nem fog előtte beszélgetni arra hogy hány éve jár kocsmába vagy valami küzdősportra. amúgy meg ha valaki izmos de nem ilyen ocsmányúl kigyúrt imponálobb is egy lánynak mint egy ropi. 19/f
2010. nov. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha egy izmos, kigyúrt, erős hapsi...jól behúz egy ropinak...akkor a ropi hiába pattog a sok hablattyal. Azt már elhiszem, hogy egy közepesen erős, kigyúrt hapsi, simán levez egy izomagyút, ha még a technikát is ismeri...de egy ropi nem...
2010. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Hiába tudja valaki hova kell ütni, az 50 kilójával egy embert nem fog vele megfektetni:) Ilyen csak a filmekbe van... Téged ha meg egy 120 kilós ember meglegyint mindegy hova üt megfekszel. Meg próbálj az egyensúlyából egy ekkora tömeget kimozgatni. Fizikai képtelenség. De ha te még hiszel a mesékbe, akkor nyugtasd magad ezzel:)
2010. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a srácok nagy többsége azért nem végzett önvédelmi tanfolyamot, ezért ha csak a nyers erőre kell alapozni, akkor a kigyúrt bizony erősebb. Sokszor meg pusztán a látványa megrémíti a támadóját.


20/N

2010. nov. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tetszenek a veszettül kigyúrt fazonok, az én párom sem olyan, de izmos és ügyes. Egy pillanatig nem féltem mellette soha, az előző "ropi" pasim mellett sem mentem ki sötétben az utcára (:

Én nem mondom, az olyan testalkatú is lehet ügyes, de sok erő nincs benne az tuti és az is nagyon sokat számít.

2010. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20/N 12:18 voltam.
2010. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Van, aki a ropikra bukik. De ez a kisebbség, majdnem akkora kisebbség, mint aki a kövérekre bukik. Ennek az oka nemtől függetlenül az, hogy a párválasztás során ösztönösen "egészséges, erős" partnert keres az emberállat. Ez nem tudatos, megfogalmazott döntés, ez ösztön. Mint a soványság, mint a kövérség egy egészségtelen állapotot sugall, ami nem kedvez a fajfenntartásnak, tehát az ilyen alkatúak nem élveznek előnyt a párválasztáskor.


Persze az ember értelmes lény, és nem csak külsőségek alapján választ párt, hanem szellemi-lelki tényezők alapján is, természetesen a nem előnyös külsejűek is párt találnak előbb-utóbb, de mindenképpen hátrányba kerülnek az első benyomás során.


26/N

2010. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Konkrétan a gyúrás kötött izmokat eredményez, és mivel nincs kondicionálva a szív és a tüdő, ezért kb 3 lassú legyintés után elfárad egy gyúrós. Edzésen nagyon bírtam őket, mekkora arccal voltak, aztán egy náluk 20-30 kilóval kisebb gyerek is leverte őket simán. Szóval az eredményesség általában kívülről nem látható. Egy katona pl nem is lehet túl testes, mégis kb. három mozdulatból megöl akárkit.

A nőket csak a látvány vonzza, ennyi.

2010. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok valami magas(173 cm), 65 kg vagyok, 1 éve testépítek rendszeresen, szerek nélkül, és azért már egy kicsit látszik rajtam,, szóval nem a "ropi" kategóriába sorolom magam.Amúgy csak érdekel a nők/lányok véleménye.:D Egy vékony ember is "legyőzhet" egy kigyúrtat, hajjaj, főleg ha a kigyúrt alábecsüli a vékony képességeit.


am.18/F

2010. nov. 11. 13:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: egy izmos lazán lever egy gizdát (azonos tudással, vagy kis tudásbeli különbség esetén). Mondhat bárki bármit, amíg nem kondiztam mindig levertek karatén, most hogy felszedtem 30kilót mindenkit leverek. Tehát azok az esetek, amikor egy girnyó lever egy izmost, elég ritkák.
2010. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!