Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő tán tudtok elfelete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő tán tudtok elfeleteni egy lányt?

Figyelt kérdés
Legjobb fiú barátommal kavartunk egy buliba és utánna bevallotta hogy szeret. De elköltözött és igy nem lett semmi de 2 hetente találkozunk múltkr együtt aludtunk és megcsókólt. és regge felkeltünk és mintha semmisem történt volna. szerintem csak hülyít. mit érezhet 15/L
2010. nov. 10. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 2 nap alatt.
2010. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha azt mondogatod h elfelejtem X et akk nem hiszem h fog menni...
2010. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Moszuke ***** válasza:

volt olyan lány akit elfelejtettem 15perc alatt.

volt akihez 1 hónap kellett.

2010. nov. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ h szerlmes vagy nem ha szerelmes akkor kell v 2 hónap sztem ha nem akk pár nap :D
2010. nov. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!