Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen játékokat ilyesfajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen játékokat ilyesfajta tudtok?

Figyelt kérdés
Az üvegezéshez hasonló játékokról szeretnék érdeklődni.. Ami nem megy át szexbe. De közelebb kerülhet két ember egymáshoz és megtudhatja pl ,hogy a másiknak mi a véleménye róla.. max csók,tapi. A google-ben már kerestem de ott csak ilyen vacak online játékokat adott ki.
2011. nov. 3. 23:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Basszus. Bocsi a kérdő mondat fogalmazásáért. :SS nem figyeltem.
2011. nov. 3. 23:09
 2/8 Katoonene ***** válasza:

Jó lenne tudni a kort, de 15 év felett egy üveg bor (800 forinttól) vagy egy üveg pezsgő (900 forinttól) sokat tud segíteni, 15 éves kortól évenként 1,7-es szorzó a mennyiségekre. Ha valaki 17 évesen 2 liter bortól nem lesz közvetlenebb, azt hagyd ott, alkoholista.


15 év alatt: Felelsz vagy mersz.

2011. nov. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
16L vagyok.. az a baj ,hogy nem szoktam inni. de azért köszi :)
2011. nov. 3. 23:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Felelsz vagy iszol
2011. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ucsiha Madara ***** válasza:
Ha nem szoktál inni, akkor sajnos szomjan fogsz halni:S.
2011. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Katoonene ***** válasza:
Ismered a srácot? Osztálytársak vagytok, évfolyamtársak, könyvklubból, Counter-Strike klántagok vagytok? Még ennyi konkrétumot légy szíves, és megpróbálok tippet adni:) Azt is írd még meg, hogy a bulizással, házibulival hogy állsz..
2011. nov. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A klasszikus hova kéred a puszit, kitől, hányat játék. És lehet fokozni is hangulattól függően.

Engem egyszer így hoztak össze egy csajjal a barátnői. Játszottunk, és valahogy mindig én jöttem nála és a szájára kellett puszikat adni, ami aztán átment csókba. Utána mesélte el, hogy a barátnője(aki befogta a szemét), amikor rámmutattak, meg a szájra és tizet mutattak egy picit megnyomta a becsukott szemét, és így került mindig rám a választás.

2011. nov. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyesfajta tudok nem játékokat.
2011. nov. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!