Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki jó nőgyógyász győrben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki jó nőgyógyász győrben?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne elérhetőségre, illetve arra is hogy hol rendel.
2010. nov. 10. 17:37
 1/3 A kérdező kommentje:
És ha magánrendelés esetén árakra is:)
2010. nov. 10. 17:42
 2/3 vaszily katalin ***** válasza:
26%
IRD BE A KERESÖBE GYÖRI NÖGYÖGYÁSZ.EZ NEMIGAZ HOGY ENYI ESZED NINCS.IT ÉRDEN AKI SZIVBOL S SZERETETEL IGAZI NÖGXOGYÁSZ AKI SZERETI A MUNKÁJÁT.AZ OLAWAIS OLAU SÁMUEL.HULYE EGY NEVEVAN.VAGYIS KIMONDHATATLAN.NÉGER DOKI.TOK JO.:)PÁ
2010. nov. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az előzőnek: Miért kell ilyen stílusban válaszolni? Azt a kereső nem fogja kiírni a név mellé, hogy jó-e vagy sem. Ráadásul, mielőtt mást kritizálsz, hogy nincs elég esze, tanulj meg helyesen írni, mert az tényleg elég gáz, és az inkább utal arra, hogy ki mennyire okos... Ráadásul adsz egy olyan választ, amire senki sem kíváncsi... hát akkor most kinek nincs esze?!


A kérdezőnek:

Én négy jót ismerek:

Dr. Kelemen Szilárd (a szülésem előtt 1 nappal ment el nyaralni, úgyhogy engem kicsit cserben hagyott, de attól még jó - tavaly 7000 Ft volt - Magyar u. kórházzal szemben rendel)

Dr. Fekete Zoltán (ő ugrott be helyette, fiatal, nagyon kedves, aranyos - őt a terhesgondozóban lehet megtalálni, aztán magánra menni)

Dr. Bodai Károly - nekem ő a terhesgondozóban nagyon szimpatikus volt, holott az nem fizetős szolgáltatás, úgy emlékszem, a Kodály Zoltán úton van magánr.

Dr. Fülöp József - Kardirex, 8000 Ft, idősebb, ő is jó, alapos, gondos


Pontos címet, meg telefonszámot én nem írok ki, de ha rákeresel, kidobja őket.

2010. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!