Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám msn-es beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám msn-es beszélgetésemet újra élvezetessé tenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel több hónapja msnezek,de az utóbbi időben valahogy már nem olyanok a beszélgetések,mint az elején...Mivel tudnám újra feldobni a beszélgetést,hogy ne csak én írogassak közben?
2009. jan. 9. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a normális msn-es beszélgetés...

Hívd fel, találkozzatok. Az életben teljesen másképp lett, mikor én találkoztam egy msn-es haverral, rendkívül jól éreztem magam, de az msn beszélgetések visszaálltak arra, hogy az egyikünk mond vmit fél óránként.

Ez a formája a kommunikációnak sosem helyettesíheti az élőbeszédet, mert ott egy konkrét szituációról is tudtok beszélni.

Mozi együtt a lánnyal?

2009. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahham a mozi jól hangzik,csak van köztünk egy kis távolság...Meg az még a kisebbik baj,mert barátja is van...Persze én tudok rá várni,csak addig mit csináljak,hogy a beszélgetések jobbak legyenek?
2009. jan. 9. 23:41
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Helyezzétek át telefonra a dolgot. Vezetékesről 6 után olcsó vezetékest hívni.
2009. jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
ha van pasija akkor te nemtudom mitakarsz a csajtól:) olyankor kb csak 20% esélyvanrá h összejösz vele inkább várj amíg szakítanak addig neis keresd...ha érdekled keresni fog majd:)
2009. jan. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

úhh, remélem, nem én vagyok ez a csaj XD

Viccen kívül: sztem is a személyes találkozás a nyerő ötlet, de ha barátja van, akkor felejtős! Lehet, h csak azért nem tudtok beszélgetni, mert érzi rajtad, h nem úgy érdeklődsz felé, mint korábban, és szereti a barátját. Szóval lehet, h most egy ideig pihentetni kéne ezt, és várni, míg ő kezdeményez beszélgetést veled. Akkor aztán jobban is mehet, mint most. :)

2009. jan. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze,hogy várok rá amíg szakítanak,az nem az én stílusom,hogy szétszedjek kapcsolatokat...Különben is már volt élő találkozás. :D Az érdeklődésem meg nem csökkent,de azt hiszem az teljes mértékben igaz,hogy szereti a barátját és talán ezért lehet.A beszélgetéseket meg ő szokta általában kezdeményezni...csak egy idő után meg áll a beszélgetés és egyikünknek se jut eszébe semmi érdekes.De köszi szépen az eddigi válaszokat! :)
2009. jan. 10. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!