Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem találok jó ideje barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok jó ideje barátnőt és belső problémáim is vannak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok.A lényeg az,hogy már volt 2 barátnőm az egyik hát,hogy mondjam csak villogni akart velem azért járt,a másiknak pedig én voltam az első pasija de sík hülye volt.Régebben ismerkedtem minden most a sok csalódástól inamba szállt a bátorság.

Egyszerűen az vagyok aki vagyok sok mindenhez értek,úgyérzem nem vagyok egy hasznavehetetlen barom,de mégis amikor valamelyik barátnőmmel voltam teljesen másképp viselkedem és arról kell beszélnem ami neki tetszik.Na nekem ebből aztán marhára elegem lett,egyszerűen még ez is benehezít.Nem tudom egyszerűen mit kezdjek magammal lassan bele őrülök.

Máskor pedig elfog egy olyan érzés,hogy nem kell nekem senki el leszek egyedül.Dehát istenem néha akkoris kell valaki..HELP!


2010. nov. 9. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy kell a társaság, akkor ne legyél bátortalan, ha megtetszik valaki, menj oda...nem kell egyből komoly kapcsolaton gondolkodni, csak ismerkedj...hátha találsz egy olyan lányt akivel tudsz beszélgetni olyan dolgokról is, ami téged érdekel:)

sok sikert!

19/L

2010. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!