Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen létezik? Hallottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik? Hallottatok már róla?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem az,hogy ugye a lányoknak/nőknek van a fogamzásgátló tabletta,de én nem vagyok a híve,inkább a gumi:)Na szóval,azt hallottam,hogy van már nekünk fiúknak is olyan,hogy kapunk egy injekciót ami 3hónapra "elpusztítja" a spermiumokat és nem kell semmi féle gyógyszer,gumi.

Ilyen tényleg van?Ha igen,valami mellékhatás,pl impotencia?

Nagyon érdekel a dolog,mert nem akarom a barátnőmet "mérgezni" tabival:)


2010. nov. 9. 18:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Ööö... most komolyan jól értem, hogy egyeseknek azzal van gondja, hogy a kérdező nem a tipikus "szedjé' tabit, mer' én nem akarom gumiban csinálni" állásponton van, hanem azt mondta, hogy ha a lány nem akar tablettázni, akkor ne tegye, hanem keressenek más megoldást?
2010. nov. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Szerintem igen:)De nem baj,én meghallgatom mindenkinek a véleményét erről a dologról:)Mindenki más:)



OFF::én mindenkinek zöld kezet adtam,nem én pontoztalak le Titeket:)

2010. nov. 11. 22:57
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:42

Amikor a gyógyszer szedését abbahagyja a lány, akkor nincs peteérés, meg ovuláció, csak a leesett hormonszint miatt kicsit megvastagszik a méh, ez lökődik le vérzés formájában- ezért van menstruáció a szedési szünetben. De nem lehet peteérés, hiszen akkor teherbe lehetne esni... Nekünk így tanították.

Amúgy kedves kérdező, én megbecsülöm benned, amit az előző is írt, hogy végre nem azt kérdezi valaki, hogy hogy vegye rá a barátnőjét a gyógyszerszedésre, mert neki nem tetszik a gumi... Nem értem, miért neveztek emiatt papucsnak, mikor ha egy lány kérdez amiatt, hogy neki akar állni fogamzásgátlót szedni, akkor sem szólja le senki, hogy milyen hülye... Szerintem szép dolog, hogy Te így látod, hogy inkább szednél Te, mint hogy a barátnőd szedjen. (Többi hozzászóló: akkor szerintetek a lány is legyen ugyanúgy önző és mondja azt, hogy ő márpedig nem szed gyógyszert, használjanak gumit?... Minden lánynak, aki kérdez a fogamzásgátlóról, beírjátok, hogy milyen hülye, hogy szedi, legyen már benne annyi önzőség, hogy inkább mondja a fiúnak, hogy gumival védekezzenek?...)

Amúgy hallottam már én is erről a férfi fogamzásgátlóról, de én a helyedben nem próbálkoznék vele, mivel még csak mostanában jelent meg, így nem tudni, milyen hatással van hosszú távon a férfi szervezetre.. Még a női fogamzásgátlókról sem tudunk mindent, pedig azt már 30-40 éve szedik a nők, szóval ott legalább látni, hogy mi lett a hatásuk... Viszont nem hiszem, hogy ilyen, hogy beadnak egy injekciót, és 3 hónapig nem termelődik spermium, mert azok alapból folyamatosan újratermelődnek, és nem hiszem, hogy létezik olyan anyag, ami hosszú távon meggátolja a termelődést... Esetleg ha beleszólnak a férfi hormonokba, de akkor meg elnőiesedés lenne az eredmény... Szóval szerintem ez még annyira nem biztos módszer, ha nincs bajod a gumival, akkor csináljátok azzal, vagy ha a barátnőd önként vállalja a gyógyszer szedést, akkor hagyd rá :) 20/L

2010. nov. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen normális a kérdező, nem papucs, bár ilyen lenne minden férfi.

A férfi fogamzásgátlót én sem javaslom, bár nem hiszem, hogy nálunk már kapható lenne, még túl új...

Ki nem állatom azt a típust "én nem húzok gumit mert kényelmetlen", de a lány tömje magába a gyógyszert, havi több ezerért és minden este figyeljen oda nehogy elfelejtse bevenni, a kifolyó spermáról már nem is beszélve...hát az is kényelmetlen...nekem gumival jobb a szex, elég szűk vagyok, sokkal könnyebb a behatolás, és hát mint mondtam a kifolyó spermával sincs gond.

Egyébként pár éve gyógyszert szedek, több okból is, rettentően görcsöltem (még a víz is kivert), nagy mennyiségű volt a mensesem, és ezek most normalizálódtak ill. a görcsök majdhogynem teljesen elmúltak. De mivel kis mennyiségű hormont tartalmaz nagyon pontosan mindig ugyanabban az időben kell beszedni, ha ez nem sikerül (pl. +-1-2óra) véres folyás és hasonlók, és a teherbe esés esélye is megnő, ha kihagy az ember egy napot arról nem is beszélve...tehát oda kell figyelni.

2010. nov. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtök hasznos válaszát:)Köszönöm a dícséreted,de nálam ez a természetes:)

Visszatérve a férfi fogamzásgátlóra,ezért kérdeztem,hogy valaki tud-e róla többet,vagy valami:)De én maradok a gumi mellett,igaz hogy még Ő lesz az első,de akkor is.Ha netalántán történik valami "baleset" akkor megveszem a 72órás tabit,de odafigyelek/ünk:)

A másik,hogy épp ezt akarom elkerülni,amit Te írtál utolsó,hogy ne keljen Neki a gyógyszerrel bajlódni,hogy mindig pont akkor vegye be,meg ilyenek.Épp elég gondja van a nélkül is a mai világba.Jó lesz nekünk a gumi is:)

Köszönöm szépen még egyszer mindkettőtöktől a választ:)Ment a zöld kezecske:)

Ja,igen,tudom nem lényeges,de leírom,hogy egyébként 17 vagyok:)

2010. nov. 12. 01:00
 16/18 anonim ***** válasza:

Első alkalomra (gondolom mindketten szüzek vagytok) még jobb is a gumi, mivel síkosítva van könnyebben behatolsz, és az, hogy nem érzel annyit még lehet jobb is lesz, tovább bírod majd. Sok sikert. :)

ma 00:39 vagyok.

23N

2010. nov. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Írta valaki,hogy ne alacsonyodjon le ennyire a kérdező.Szép mondhatom.

Akkor mi nők mind megalázkodunk?

Kétlem.Én is becsülöm a kérdezőben,hogy neki legalább eszébe jutott ez a dolog.

Meg hogy ugyan mért magát akarja "mérgezni"Hát ha már szereti a párját az a minimum,hogy ha lenne lehetőség közösen"mérgezik"magukat épp azért mert mindkettőjük örömére szeretkeznek.

2010. nov. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Igen mind ketten azok vagyunk:)Még nem most fogunk,de tervezzük,de a kis idegesség bennem van,hogy milyen lesz,mit kell csinálni,de azzal nyugtatnak hogy majd ez jön magától:)

Köszönöm szépen a hasznos válaszaitok:)Ment a zöld kéz:)

2010. nov. 12. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!