Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen létezik? Hallottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik? Hallottatok már róla?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem az,hogy ugye a lányoknak/nőknek van a fogamzásgátló tabletta,de én nem vagyok a híve,inkább a gumi:)Na szóval,azt hallottam,hogy van már nekünk fiúknak is olyan,hogy kapunk egy injekciót ami 3hónapra "elpusztítja" a spermiumokat és nem kell semmi féle gyógyszer,gumi.

Ilyen tényleg van?Ha igen,valami mellékhatás,pl impotencia?

Nagyon érdekel a dolog,mert nem akarom a barátnőmet "mérgezni" tabival:)


2010. nov. 9. 18:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%

Jah, inkább magadat mérgezed, gratulálok.... A férfi fogamzásgátlóról csak annyit, hogy Magyarországon ha jól tudom még nincs is, más országokban pedig betiltották mert annyira károsította az ivarmirigyeket.

Szóval akkor inkább a gumi. De gratulálok, hogy más nem is jutott eszetekbe csak az, hogy egyik vagy másik hormonokkal bombázza magát. Nézzetek jobban utána a fogamzásgátló eszközöknek.

2010. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Épp ezért kérdeztem;)Gumi híve vagyok csak mondták hogy létezik ilyen is.Egyébként köszi
2010. nov. 9. 18:27
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Miért gondolod, hogy kevesebbet érsz a párodnál? :( Ez engem úgy bánt. A te egészséged is ugyanannyit ér. Őt félted a mérgektől, de magadat nem? Kicsit több egoizmus kellene, mert így hatalmas papucs válik belőled és hidd el, nem egy olyan ember lesz az életedben, aki ezt csúnyán ki fogja használni.
2010. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát erre most nem tudok mit mondani:$:)..Nem,nem akarok papucs lenni:)Csak annyira szeretem:)

Jó,tudom,hülye vagyok és túlságosan ragaszkodok,megteszek a szeretteimérért,dehát majd megpróbálok tenni ellene,hogy ne hogy papucs legyek;)

2010. nov. 9. 18:41
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Na végre valaki, aki képes megfogadni a jó tanácsot :):)
2010. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

jézusomistenem! Hát ilyen férfi is létezik?:))

Te vagy az egyetlen ilyen, akivel találkoztam. :)) Most nagyon örülök, boldoggá tettél. :))

2010. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
öö izé,szívesen,de am mivel is?:$:)
2010. nov. 11. 21:33
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátlóban nincs méreg. csupán olyan hormonok, amik alapvetően is megtalálhatóak a női szervezetben. (ösztrogén, és gesztron hormonok) csak megfelelő időben, megfelelő dózisban adagolva, gátolják a tüszőérést, ezáltal fejtik ki fogamzásgátló hatását.

Amikor a barátnőd abbahagyja a gyógyszer szedését (havonta ugye 7 napra, az a folyamat ami a női szervezetben 15-20 nap alatt játszódik le (tüszőrepedés, petesejt kilökődés, vándorlása a méhbe és menstruáció, és ugye ekkor lehet teherbe esni) gyorsított folyamatban de ugyanúgy megtörténik mint gyógyszer nélkül.

Persze mint minden gyógyszernek ennek is lehetnek mellékhatásai, épp ezért kell, hogy nőgyógyász írja, fel mert ő ki tudja szúrni azokat a rizikócsoportokat, akiknek nem javasolt a szedés. Pl túlsúlyos, vagy veseproblémával küzdő betegek.

Szóval hidd el szerintem veszélyesebb egy alig próbált és még kísérleti stádiumban lévő injekcióval döfködni magad, minthogy a barátnőd beszedje azt a napi egy bogyót. Ami a gumit illeti, szerintem cseppet sem biztonságosabb.

rem megnyugtattalak egy kicsit.

2010. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
persze tudom hogy nem méreg,azért is tettem oda ezt ";)..Amúgy nem voltam ideges,nem parázok rajta.Csak kíváncsi voltam:)Még nem voltunk együtt Vele,de tervezzük és ez is szóba jött és elmondtam Neki,hogy én mit gondolok,stb,DE hozzátettem és most is úgy vagyok,hogy ezt kizárólagosan csak Ő dönti el,én nem szólok bele:)Na meg hát persze az anyukája:)
2010. nov. 11. 21:52
 10/18 anonim ***** válasza:
26%

Ez kedves, de azért ennyire ne alázkodj be. Ketten vagytok egy kapcsolatban, és a szexet is ketten csináljátok. Így mind a kettőtöknek beleszólása van a dologba.

Egy tanács, ne légy ennyire papucs. Én nem csípném, ha a barátom ilyen határozatlan lenne. Ha már most ilyen bealázkodó vagy, később csak rosszabb lesz.

Ok, hogy szereted, de ez akkor sem jó így szerintem.

2010. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!