Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelek vannak ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek vannak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
azt szeretném kérdezni, hogy milyen jelei lehetnek annak, hogy bejövök egy fiúnak?? kicsit hülyén hangzik a kérdés, de én most ilyen apróságokra vagyok kíváncsi, mint testbeszéd. légyszi csak értelmes válaszokat írjatok!
2010. nov. 9. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem ha tetszik egy lány, próbálok minél többet vele lenni, hogy jól érezzük magunkat.egy kis idő múlva pedig elhívom randira.
2010. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a fiú figyelmének nagy része rád irányul(sokat néz téged stb.) akkor valószínű,hogy tetszel neki.

(Nekem PÉLDÁUL aki nem tetszik, vagy közömbös, annyira rá se nézek. Viszont aki bejön, na azt folyamatosan bámulom :P)

2010. nov. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt egy olyan esetem, hogy egy srác folyton piszkált, meg cseszegetett, beszólt nekem mindig, így aztán megelégeltem ezt az egészet és megkérdeztem, hogy miért csinálja? elhallgatott és többet nem csinálta ezeket. De amikor kettesben maradtunk, egyből rákérdeztem még egyszer és kiderült, hogy azért csinálta, mert bejövök neki és valahogy szóba akart elegyedni velem.
2010. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!