Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy a lányok látványa felizgat (pl neten), de élőben, ha közel jön hozzám egy lány, az nem izgat fel?

Figyelt kérdés

Ez szerintetek lehet attól,hogy még nem volt barátnőm?Vagy ez mitől lehet?


19/F


2010. nov. 9. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a képek nem feltétlenül a valóságot tükrözik vissza. De ez szerintem közismert tény.
2010. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt igazán én sem értem, mert netes dolgokkal én is hasonlóan vagyok, de amikor osztálykiránduláson egy csajjal aludtam, akin csak tanga és kebelemelentyű volt akkor meg semmi... :) De ne aggódj, amikor a barátnőd mászik rád, akit szeretsz akkor meglesz a hatás... :)
2010. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Azért mert kocka vagy. Ez pedig gáz.
2010. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
recskahuszárság egyértlemü jele.amugy meg a valoságos nök nem olyan fullosak, mint ahogy a netes képek megmutatják.
2010. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én pont fordítva vagyok ezzel. a valós nők jobban lázba hoznak mint a netes műpuncik.
2010. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én fotós vagyok és mesterien retusálok. Még családi fotózáson is kiretusálom a szereplőket mert ez alap, akkor mit gondolsz fehérnemű, vagy bármilyen más topmodellt vagy szexszimbólumokat nem retusálnak ki? Ne dőljetek be fiatal fiúk a netes képeknek, a szexuális életed teheti tönkre. Térj észhez, valós nőkre koncentrálj. Jobban jársz ;)
2013. nov. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!