Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen 70-75-ös a melltartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen 70-75-ös a melltartó méretem. Egy srácot nem zavar, ha ilyen kicsi a melle a barátnőjének?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar, és mikor sexre kerül a sor, mindig félve mutatom a mellem, mert parázok, hogy mit gondol éppen a barátom.

Nekem ez nagyon kinos!


2008. jan. 10. 18:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyet értek a néggyel előttem szólóval. Ha szeret,nem számít a méret. Sőt, a nagy mellek (szerintem) csak a rövid kalandokra jók, én személy szerint a kisebb melleket szeretm, ami kézre illik.
2008. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem is ekkora melleim vannak. Most már 29 éves vagyok, kezdem elfogadni, de ehhez az kellett, hogy rájöjjek, a pasiknak tényleg nem ez számít. Annyi más fontosabb dolog van egy igazi kapcsolatban. Ettől még Te vagy a szerető férfi szemében az Istennő! Mellékesen sok pasi éppen a kislányos idomú lányokra bukik!:-) Ja és szülés után tényleg megnő (nekem mondjuk aztán később visszament, majdnem az eredetire), de csak a szoptatás után, ami szuperül ment. Ezen ne tedd tönkre magad!
2008. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!