Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen 70-75-ös a melltartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen 70-75-ös a melltartó méretem. Egy srácot nem zavar, ha ilyen kicsi a melle a barátnőjének?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar, és mikor sexre kerül a sor, mindig félve mutatom a mellem, mert parázok, hogy mit gondol éppen a barátom.

Nekem ez nagyon kinos!


2008. jan. 10. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szentem akkor is látta, hogy nem vagy egy pamela anderson, amikor belédszeretett... ezen nem múlik semmi, ha tényleg szeretitek egymást
2008. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan mi lenne a kínos benne??? Ha csak nem tömöd ki zoknival a melltartód, a fiú eleve tudta mire számítson. Amúgyis téged szeret, a lelkedet, a személyiségedet. A melled, az csak ráadás.
2008. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

engem is kis mellekkel áldott meg a sors. 70 b-s melltartót hordok és a bal mellemre némelyik fazon még így is nagy kicsit. Barátommal 11 hónapja vagyunk együtt. Elején én is attól tartottam, hogy majd visszataszítja meg ilyenek, de soha egyszer nem éreztette velem, sőt egy idő után mindig bókolgatott és azt mondta így szeret ahogy vagyok, neki nem a melleim kellenek, hanem én. Azóta egyszer nem jutott eszembe az, hogy milyen rossz kismellűnek lenni. Szeret és olyannak amilyen vagyok!Ja 21 éves vagyok.

Szerintem ne feszélyezd magad emiatt! Bizti úgy szeret amilyen vagy!!!!

2008. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg nagy és kicsit lógós.Persze én is féltem szexuális próbálkozásaim elején,mert nem egy szépségideál.Azóta mint kiderült számomra a legtöbb pasi meg azon izgul,h mit szólsz a fütyijéhez.De az első szexes alaklommal neked sem jut eszedbe azzal törődni,h mekkora,vagy milyen az alakja.

Annakidején azt mondta a vőlegényem,ha a melleim miatt lenne velem,akkor már rég otthagyott volna.Megértettem,h nem kell ezen parázni.

2008. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A melltartó 70-75-ös jelzése a mellkas körméretet mutatja, nem a mell nagyságát. Az A-B-C-D mutatja a mell méretét. Nekem 80A és B között van. Eddig nem volt vele problémám. Ne érezd magad kínosan miatta. Szerintem még vonzóbb is tud lenni egy feszes formás cici, mint egy logó D-s...
2008. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is 75-ös. Szerintem az a lényeg, hogy szép formás legyen, és atied is biztos az. Párommal 3 éve vagyunk együtt, őt az elején se zavarta. Ha tényleg szeret a srác, akkor úgy fogad el, ahogy vagy. Ha meg terhes leszel, szülés után kb 80-85 -ös marad majd.

Nálunk ez családi vonás.

Ne érezd kínosnak, inkább legyél rá büszke, hogy nem lóg, meg ilyenek!

2008. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

istenem.........LÁNYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


mi amit elsősorban megnézünk egy lányban külsöre az az arca és a popsija, de ha aranyos és kedves és jot lehet vele beszélgetni az sem számit hogy ha nem néz ki jól, mell mérete nemigazán számit, de csak ugy megsugom hogy leginkább a közepes a legjobb ami a 75 b. :-) tényleg. a statisztikákl szeritn az az átlag női mell, tehát az közepes. ne parázzatok már ennyit ezen, ez leginkább csak nektek számit.

2008. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Figyelj rről nem tehetsz ilyenek a génjeid! És ne a külsőd miatt szeressenek!!!
2008. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hmmm ha szeret akkor 1 általán nem érdekli ... nekem is volt ien barátnőm aki alig merte levenni a meltartót és ez nagyon idegesitett...
2008. febr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem probléma, ha jók az arányok, azok pedig valószínűleg jók.
2008. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!