Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok a hülye? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a hülye? :D

Figyelt kérdés
Kicsit idióta kérdés, de nem értem. Ha belenézek a tükörbe és ha fényképet csinálnak rólam valahogy mást látok. Nem olyan vagyok a képen, mint a tükörben. Jó, jó, nyílván nem más embert látok :D De másmilyen. Most melyik torzít jobban, a tükör, vagy a fényképezőgép?
2010. nov. 8. 11:54
 1/7 anonim válasza:

Szerintem nem én is így vagyok ezzel. :D

de ez van XD

2010. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
MENNYI??? Józsika most jött rá, hogy az ötös lottó főnyereménye 2 milliárd 352 millió forint!
2010. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez tényleg fura, de tényleg így van... Tükörbe nézek, "fuhh, na, egy képet most csinálnom kell"... erre a kép jó sz@r lesz... Pedig ugyanolyan fejet vágok benne, mint "csak" a tükörbe! XD
2010. nov. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én is remélem, hogy mások a "tükör-képemet" látják, ha rám néznek.
2010. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Én is sokáig reménykedtem, hogy az "ideális" képet látják :) Kudarcaim viszont rádöbbentettek, hogy sajnos nem :/
2010. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden fényképező torzít egy kicsit.

Bizonyított tény. De komoly! :D

2010. nov. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyereke, ésszel. Ha fizikai szempontból nézzük, akkor a tükör az a kép, amit mások is látnak, hiszen a tükörképünk számára mi is mások vagyunk. A tükör az, ami pontosan azt a fénysugarat veri vissza, ami ráesett rólunk. A fénykép meg egyrészt a színekkel, fényességgel is variál, másrészt egy 2D-s levetítése egy 3D-s képnek, ami MINDIG torzít.
2010. nov. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!