Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Online hosszú ideje pikáns...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online hosszú ideje pikáns csetek, képekkel. Mi várható első alkalommal szexben a pasi részéről? Van olyan, hogy nagyon hamar elmegy? Mitől függ?

Figyelt kérdés
jan. 17. 23:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
:D Húúúúú B+! Ez aztán a trófea! Azt tudtad hogy az online és a való élet köszönő viszonyban sincs egymással? Online mindenki vonzó, mindenkivel egy hullámhosszon vagy, az elméd kiszínezi és kiegészíti a dolgokat. Sebaj, majd egyszer te is felnősz! :)
jan. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagy csalódás várható.
jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2# például?
jan. 18. 00:02
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem jók az adottságai, vagy nem ért hozzá csak szájalni tud. Bármi lehet. Chatekből és képekből még semmit se lehet levonni.
jan. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Mert b+ online mindenki elő tudja magát adni bármilyennek, a fotó csak egy pillanatod mutat. Az ember nem digitális tartalom, ez lehet neked új, meg a generációdnak is. Én férfiként nem dugok meg olyan nőt, aki lélekben nincs közel hozzám. Az embereknek van egy aurájuk, egy "szaguk", egy kisugárzásuk, rezgésük. Ha ez nincs összhangban, nincs közös "program". Ez a dugok első alkalommal meg nem több mint hogy fillérekre váltod önmagad. Olcsó árucikk vagy, mondhatni egy értéktelen, értékválsággal küzdő személy. Gondolom otthon sem sok értéket közvetítettek feléd a szüleid, a social medián kívül nem ért komolyabb szintű felvilágosítás az emberi értékekről. Nem ítéllek el, te választod meg a sorsod. Legfeljebb kimaradsz a valódi érzésekből, a vágyból, attól hogy egy fiú udvarol, attól hogy kivárod a dolgokat, hogy kötődés alakuljon ki.

Nem most, de 30 felett sírás lesz a vége... egy villanás hogy 50 legyél, ezt az egyet jól jegyezd meg! Eszedbe fog jutni, nyugi! :)

jan. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Istenem, de jó ilyet olvasni egy férfitól, utolsó!
jan. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó, jó ilyet olvasni egy férfitől, köszi!

Kérdező...aki oline így akarna ismerkedni velem, azonnal kukáznám. Alja emberek ismerkednek így és alja emberek vevők erre.

jan. 18. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ne legyen igazam, de inkább érjen kellemes csalódás.

Élőben a pasi úgy van vele, hogy már fel vagy izgatva, neki elég csak bedugni, alig várod a farkát. Petting, előjáték, pláne ismerkedés vagy csábítás nem lesz, hiszen azt már online letudta.

Attól, hogy szóban előadta a lepedőakrobatát, még élőben nem lesz az. Írni mindenki azt ír, amit akar. Élőben meg majd elnyomja a 💩 kifogásokat, hogy annyira felizgattad, hogy nem bírt tovább várni, egyből elsült.

Ha azt hiszed, hogy életed dugása vár rád, óriásit fogsz csalódi. Gyakorlatilag egy gépies dugás lesz egy idegennel.

jan. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Bátran vonj le 25%-ot az elképzeléseidből, arra számíts. Ha neked romantikus előjátékra van szükséged, annak a 3/4-ére számíts, és így tovább.

Az online társkeresés erről szól, én még olyat nem hallottam, hogy valaki az igényeihez képest pozitívan csalódott volna. Nekem is volt ismerkedésem társkeresőn, három hét csetelés után hoztam fel a randit, mert nem éreztem, hogy egy hullámhosszon vagyok a nővel. Be is jött a mínusz 25%-os szabály: feszélyezett beszélgetés-nem nagyon akart megnyílni-, pár évvel régebbi fotókkal ismerkedett, nem jött be egyszerűen. Lehet, hogy én se neki, nem tudom.

Ha szexet tervezel, szerintem nagyjából erre számíthatsz, mert aki lelki töltetet is visz bele, az nem így ismerkedik, nem online udvarol.

jan. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Első találkozás nyilvános helyen legyen, ki tudja milyen perverz...

Ha élőben is fog tetszeni, akkor a sokadik találkozás alkalmával szexelj vele.

jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!