Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik legjobb haveromba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik legjobb haveromba beleszerettem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
egy buliba kavartam az egyik legjobb haverommal. és beleszerettem. előtte is éreztem iránta valamit, de nem volt ilyen erős. mit csináljak?? tudom hogy ő nem szeret, de úgy érzem hogy nem tudok nélküle élni, mindig arra vágyom hogy megint öleljen és érezzem az illatát. mindennap gondolkodok hogy bevalljam neki, de akkor tudom hogy a egy nagyon jó barátságnap vége. lécci segítsetek.
2010. nov. 7. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mond el neki pl ):
2010. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne vége? Mivan, ha ő is szeret? Szerintem mondd el neki mindenképpen, mert nem jó, hogyha szenvedsz mellette. Tudja csak meg az igazat, aztán majd lesz ami lesz.
2010. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de tudom, hogy nem szeret, mert mással akar összejönni, és ezt tudom, mert beszélt az egyik barátnőmmel erről. de ez így nekem nagyon rossz, mindennap csak rá gondolok.
2010. nov. 7. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor van olyan, amikor egy szerelmi vallomás beindítja a fiú/csaj fantáziáját és rájön, hogy akit eddig barátjának hitt, abba szerelmes.
2010. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így igaz utolsó. Velem is ez történt.
2010. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
remélem különbözü neműek vagytok, mert amúgy a helyzet egy kicsit b*zis...
2010. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

de nemtudom hogy mondjam el neki, mert tényleg nagyon jóó barátok vagyunk, és nemtudom hogy ezt érdemes e elrontani, ha szakítunk nem leszünk többet ilyen jóba. o.o


igen, külömböző neműek vagyunk, és rohattul nem értem ezen mi b*zis. -.-

2010. nov. 8. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!