Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik "egyszeru" szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik "egyszeru" szerelem? Csak engem kerul el mindig?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mindketto szereti a masikat, egymasra hangolodnak, jokat nevetnek, nincsenek akadalyok. Nekem ilyen meg nem volt. Vagy platoi volt, vagy 2000 km. vagy "nyogvenyelos nem az igazi". Normalis kapcsolatban sose volt reszem, amikor mindenki "happy".
2010. nov. 7. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
ok.
2010. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
asdf
2010. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hàt nekünk van akadàly 1000 km kb de ha együtt vagyunk akkor teljesen boldogok vagyunk

szerintem van..

2010. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nekem sem volt részem ilyen "normális kapcsolatban", és pont tegnap gondolkoztam, hogy vajon csak én vagyok ilyen szerencsétlen vagy azért másoknál sem minden tökéletes. Most van egy egy éves kapcsolatom, de nem az igazi, sokat vitatkozunk, nem igazán értjük meg egymást, előtte sikerült egy foglalt férfiba beleszeretnem, aki ezt 2hónap után közölte velem meg még folytathatnám... 21/L
2010. nov. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!