Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez egy lánynál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez egy lánynál? (ezt írta sms-be)

Figyelt kérdés
az életem a kezedbe van.(L)
2010. nov. 7. 11:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél tőle?
2010. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 A kérdező kommentje:
végül is . nem is tudom mit érzek iránta . de nem unom egyáltalán én szívesen vagyok vele.. csak mikor sír.. olyan érzésem van hogy miattam és ez rossz :(
2010. nov. 7. 13:26
 33/66 A kérdező kommentje:
am szeretem :) meg szeretek vele lenni meg tök jó vele .. csak ez a sírás.. hogy megfogom a kezét akkor sír..pedig gyengéd vagyok vele.
2010. nov. 7. 13:33
 34/66 anonim ***** válasza:

Ne beszélj vele erről. Vidám dolgokról beszélgessetek, érezzétek jól magatok. Aztán ha mégis sírni kezd, kérdezd meg, hogy mi a baj, veled van- e a baj, mit tehetsz érte, stb. De a legfontosabb, hogy magaddal tisztázd ezt a helyzetet. Mert ha nagyon kedveled, de nem szereted, akkor nagyon megbánthatod, ami öngyilkossághoz vezethet. Ha szereted, akkor egyértelmű.. :)

Nem csodálom, ha most elbizonytalanodsz. Hisz' ma van, ha ő szeret téged, de te nem szereted viszont? Az előbb írtam, hogy öngyilkos is lehet. Igen. Előfordulhat. Ezért kell letisztáznod magadban, hogy mit is akarsz tőle. Ha valóban szereted, akkor nem lesz semmi gáz, felejtsd el, amit mondtam, nem lényeges :)

Ha viszont nem, akkor maradjatok barátok. De szüksége van rád. Barátként is.

Szánalomból, vagy sajnálatból pedig végképp ne járj vele. Az a legrosszabb. Vagy nagyon megbántod vele, vagy egy életre meg fog.

Ebben nem sokat tudok segíteni. Magadban kell letisztáznod, mit is szeretnél tőle.

2010. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
Akkor nincs semmi probléma :)
2010. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz vele lenni, nem feltétlenül jelenti, hogy szerelmes vagy belé. Ezt is magadban kell eldönteni. Ezt senki más nem tudja megmondani helyetted, ezért nem is szólok bele :) Csak annyit tanácsolok, hogy gondold végig magadban ezt is. Mert egy halott kapcsolatba nagyon rossz belemenni és még nehezebb abbahagyni.

De ezt már csal mellékesen jegyzem meg, nehogy emiatt elbizonytalanodj : )

2010. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:
végül is amúgy szeretem őt nagyon is.. több éve ismerem és szeretem.. csak félek h elveszítem..
2010. nov. 7. 13:42
 38/66 anonim ***** válasza:

Az benne van a pakliban, de ha igazán szereted, nem kell tőle félned. Ha ezzel foglalkozol, az csak rosszat tesz a kapcsolatotoknak :) És neked is. Csak bízz magadban. Kettőtökben : )

Beszámolót kérek majd, hogy mi volt :D

2010. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:
de meg probáljam megcsókolni :$ vagy h lépjek felé ?
2010. nov. 7. 13:46
 40/66 anonim ***** válasza:
Ne látod, ez az, amiben nem tudok segíteni :D Mert nem ismerem a lány természetét és azt se, hogy milyen a kapcsolat köztetek. Nem tudom. Kísérd ha és mikor elbúcsúzol tőle, adj a szájára egy puszit. De semmiképp ne akkor, amikor sír. Az elég hülyén veszi ki magát :) Ha jól reagálja le, akkor talán tovább léphetsz :)
2010. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!