Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez egy lánynál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez egy lánynál? (ezt írta sms-be)

Figyelt kérdés
az életem a kezedbe van.(L)
2010. nov. 7. 11:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:

Nos, több mindent is jelenthet, ez sok mindentől függ. Például, mennyire emocionális a lány? Ha önbizalom-hiányos és mély érzésű, könnyen jelentheti azt is, hogy öngyilkos lesz, ha nem lehet veled. De jelentheti azt is, hogy nagyon szeret, illetve, amit mondott az előttem szóló, hogy nem tud helyesen írni :D

Mindenképpen beszélj vele, és beszélgetés közben figyeld a tesbeszédét is, a mondandóján túl. De ne kérdezz rá se az SMS- re, se arra, hogy mit akar tőled, csak beszélj vele. Úgy, ahogy szoktál. Csak figyeld közben a testbeszédét IS. Az sok mindent elárul. De ne tedd szóvá és ne csináld túl feltűnően.

Van egy testbeszédről szóló könyv, tanulmányozhatnád. Vagy leírod ide, vagy neme e-mailben, hogy mit tett és én kielemzem x)


A könyv: Allan Pease: Testbeszéd

2010. nov. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:

De ha sms- ben írta, azt is jelentheti, hogy túlságosan kétségbeesett és szeretne már veled lenni. Mindenképpen beszélned kellene vele.

Azt megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok? :) Sokat segítene.

2010. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 A kérdező kommentje:

17 évesek vagyunk :D

de am :D most hívjam fel hogy mégis találkozzunk vagy hogy :D?

2010. nov. 7. 12:31
 14/66 anonim ***** válasza:

Akár. Hívd el valahova, vagy akármi. Egy suliba jártok? Mert akkor ráér holnap is :D

Milyen gyakran találkoztok, hol, hogyan, kikkel, hogy szoktátok megbeszélni...?

2010. nov. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy úgy tűnjön, mintha csak egy normális beszélgetés/program lenne (az is), amit amúgy is szoktatok csinálni. Csak ügyelj arra, hogy ketten legyetek. Moziban a legnehezebb kiszúrni, hogy mit is akar, főleg, ha leköt a film, de ha figyelsz rá, észreveszed a jelzéseit.
2010. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 A kérdező kommentje:
hát igen egy suliba és elég sokat találkozunk délután . is csak úgy kettesbe am holnap tuti találkozunk mert már beszéltünk róla..
2010. nov. 7. 12:37
 17/66 anonim ***** válasza:
A testbeszédben az a leggyönyörűbb, hogy nem tudatosan csinálod. Bármit mondasz, általában a testbeszéd a mérvadó. Persze sok mindentől függ ez is. Életkor/szokások/a kapcsolatotok egymással/a helyzet/az állapota, stb. Sok mindentől függ és vannak olyanok, akik ügyesen el tudják rejteni a testbeszédüket, de nem hiszem, hogy ő olyan lenne.
2010. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
Tökéletes ;)
2010. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
Beszámolót kérünk majd :) és ha tanács kell, vagy nem vagy biztos magadban/kettőtökben, nyugodtan fordulj hozzám ;) Vagy tegyél fel kérdést itt.
2010. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 A kérdező kommentje:
szokott olyat csinálni hogy mikor délután vele vagyok.. elkezd sírni.. meg ilyenek..
2010. nov. 7. 12:40
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!